Real Techniques

Ár:   $20   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. január 25.

Ár:   $20
Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

A készlet tartalma:

• angled tweezer: hajlított csipesz; rozsdamentes acél, lapos élek a szakértői szemöldökalakításhoz
  • detailing tweezer: részletező csipesz; rozsdamentes acél, hegyes, a vékony szőrszálak eltávolításához
  • slanted brow spoolie: tökéletesen méretezett a szemöldök ápolásához és satírozáshoz
  • slanted arch definer: az egyedi kialakítás lehetővé teszi a tökéletes szemöldök kialakítását, illetve a termék elsatírozását a természetes végeredményért
  • slanted brow brush: egyenletesen lehet vele felvinni és elsatírozni a szemöldök-festéket
  • panoramic case: tok, amely ecsettartó állványként is használható.

kato17

2017. július 20.

A szemöldökcsipeszek a legjobbak, amikkel valaha dolgom volt! Szuper pontosak, jól záródik a fejük, meg lehet velük fogni a legkisebb szálakat is.
Jól szuperálnak az ecsetek is, bár nekem nem esik kézre ezekkel dolgozni. Tudom, hogy a hajlított száruk pont azt a célt szolgálná, hogy gyorsabban, könnyebben menjen a dolog, de én valahogy nem tudom megszokni őket. Ezért csak 4 csillagot adok ennek a szettnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

mujerconfused

2017. március 18.

Igazából kettőt használok csak a szettből, de ezek annyira jók, hogy ennek ellenére max csillagot kap. A kis kefe a legtökéletesebb dolog a szemöldök festéséhez - hennázok és mindig rakok egy kicsit a szemöldökömre is hogy kapjon egy kis vöröses fényt - pontos és szuperül lehet bele lehet dolgozni a szálak közé a trutymót. A másik pedig a hajlított ecset, én ezzel tudok e legegyszerűbben tusvonalat húzni. A satírozót nem igazán tudom hova tenni, a csipeszek viszont borzalmasak szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.