Real Techniques

Ár:   $18   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Xéni, Módosítva: 2020. február 25.

Ár:   $18
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Sam Chapman által megálmodott ecsetkészlet. Szintetikus taklon szálakból készült.

duchess_g

2020. február 29.

Lehetne egy pirosító/bronzosító vagy púderecset is a válogatásban. Néha használtam őket, mert jó minőségű ecsetek, de általában más ecsetek után nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

kovacsd

2018. november 16.

A két lapos ecsetet kevésbé tudom kihasználni, de alapvetően nagyon jó minőségű termékekről van szó. Meg vagyok elégedve ezzel a készlettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Egyszerűen tökéletes ecsetszett. Ezekkel tanultam sminkelni, ami miatt még inkább a sminkelés szerelmese lettem. Nagyon puha fejei vannak , megfelelő méterű, kézreálló darabok. A real techniques ecsetek egytől egyik tökéletesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

skincare

2018. január 7.

Kiváló ár-érték arány! Sminkesként is használom, MAC és ZOEVA ecsetek mellett és maximálisan elégedett vagyok vele. Több ecsetem is van tőlük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

crazy724

2017. november 20.

Ha visszapörgethetném az időt, azt hiszem nem venném meg ezt a szettet, inkább külön-külön ruháznék be az ecsetekre. Amit szeretek bennük, hogy minőségi darabok, megfizethető áron, puhák (kivéve a lapos ecsetet), nem hullanak, multifunkciós és állatkísérlet-mentes termékek ésss ennyi....
Tulajdonképpen egyik ecsetet sem arra használom, arra amire való, és kicsit bosszant, hogy nem használom ki úgy és annyira az ecseteket, mint vártam.
A lapos ecset picit szúr, nem tudok vele szépen dolgozni, kicsit csikoz is, a szem alatti korrektort szoktam felvinni és eloszlatni vele.
A buffing brusht alapozáshoz használom, csodásan viszi fel az alapozót, viszont a púder felviteléhez nem szeretem használni, túlságosan merevnek érzem, ennek ellenére ő a legkedvencem ecsetem a szettből.
Pointed Foundation Brush iszonyat pici, sokkal nagyobbra számitottam, ritkán nyúlok hozzá, de a bőrhibák elfedésére tökéletes.
Countour Brusht a szem alatti korrektor eldolgozására és fixálására használom.
Szuper, hogy tokot is kapunk hozzá, bár kicsit fölöslegesnek érzem, utazáshoz jól fog jönni, de amúgy nem ebben tárolom az ecseteket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Countour Brusht a szem alatti korrektor eldolgozására és fixálására használom.

Zsani.D

2017. november 11.

Kb 2 éve használom ezt a készletet, szinte napi szinten. Meg ennyi ido után is tökéletes állapotban vannak az ecsetek, nem tapasztaltam, hogy hullana a szoruk. A tartó nagyon praktikus, kinyitott, felallitott helyzetben a többi ecsetemet is kényelmesen tudom tárolni benne. En viszont csak 4 csillagot adok a készletnek, ugyanis az alapozó ecsetet egyáltalán nem tudom kihasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Kinyi

2017. július 30.

Már jó fél éve próbálgatom ezt az ecsetkészletet és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Az ecsetek nagyon szépek, puhák, de nem túlságosan, így minden terméket szépen felvesznek. Mióta megvan ez a szett, azóta nem használtam más ecsetet kontúrozáshoz és alapozó felviteléhez, csak ennek a szettnek az ecseteit. Annyira pozitív az élményem a márkával, hogy biztos vagyok benne, hogy be fogok még szerezni ecseteket tőlük. (A Berlin setre fáj a fogam és a starter setre.) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 30.

doraorsolya

2017. július 9.

1. bejegyzés (2017. január 16.)
Ma érkezett meg a postán, nagyon boldog vagyok vele.
Álmaim ecsetei ezek, igazi sminkmesternek érzem magam velük a kezemben. Első ránézésre nagyon kicsik, azt hittem 1,5x ekkorák lesznek, de így is odáig vagyok értük. Ezeken kívül vannak már Jessup ecseteim, azokhoz képest sokkal puhábbak, kellemesebbek ezek, mintha sokkal sűrűbben lennének a szőrszálak. Jó, masszív a kialakításuk, remélem sokáig fognak tartani. Külön öröm, hogy tokot is adtak hozzá, ehhez hasonlóm eddig nem volt, praktikus lesz utazáshoz.
Hamarosan jelentkezem a folytatással, egyenlőre 5 csillag!
2. bejegyzés (2017. július 9.)
Imádom ezeket használni! Utazáshoz tökéletesek a táskával, de persze a mindennapokat is szebbekké teszik.
Sokak írják, hogy nem tudják mind a négy ecsetet kihasználni, s igazuk van. A legkisebbet szinte sose használom, a másik hármat (alapozó, buffing, kontúr) viszont napi szinten.
Mostanra hat csillagot adnék, de sajnos öt a limit!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

1. bejegyzés (2017. január 16.)
Ma érkezett meg a postán, nagyon boldog vagyok vele.
Hamarosan jelentkezem a folytatással, egyenlőre 5 csillag!
2. bejegyzés (2017. július 9.)
Mostanra hat csillagot adnék, de sajnos öt a limit!

kovexti

2017. június 9.

Imádom nagyon az összes ecsetet. Őszintén szólva kizárólag a buffing brush miatt vettem meg a szettet, de nem csalódtam, ez az első készletem, amiben minden ecsetet 100%-ban ki tudok használni. Lapos alapozóecsetekkel nem tudok szépen alapozni, de ez szuper szem alatti korrektorozáshoz. A detailer brusht pedig bőrhibákra szoktam használni. Szivacshoz is nyúlnom kell utána, mert nem tudja eldolgozni, de hosszú a körmöm, és jobban szeretem az ujjam helyett az ecsetet belenyomkodni a korrektorba :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

dalmabb

2017. március 8.

Szerintem szuper választás. Már 5 hónapja van meg és meg egy szál sem esett ki belőle. A két pufit rendszeresen használom alapozásra, puderezésre, pirosításra, konturozásra. A két lapost kevésbé használom de szerintem ideálisak folyékony korrektorokhoz vagy a pici esetleg ruzshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.