Real Techniques

Ár:   $6   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. május 10.

Ár:   $6
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Két különböző végű sminkszivacs, a narancssárga fele az alapozó, a rózsaszín fele a kontúr, highlighter és pirosító felviteléhez ajánlott.

Latexmentes. Folyékony és por állagú termékekhez ideális.

kisski

2019. augusztus 28.

A narancssárga RT szivacsot szerettem volna megvenni, viszont a Müllerben pont elfogyott. Nem gondoltam hogy pénz kidobás lesz ha ezt a fajtát veszem, de elég rosszul döntöttem... egyszerűen szörnyű, egyáltalán nem lehet vele eldolgozni az alapozót, még nedvesen is olyan kemény mint a kő! Többször megnézem a csomagolását, hogy biztosan jó márkát használok... nagy csalódás! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Sparklingdiamond

2019. augusztus 27.

Maga a BORZALOM!!!!
Egy istenitett RT.szivacs után kutakodtam,mint kiderült,amit szerettem volna épp elfogyott.Helyette megvettem ezt,gondoltam, ha annyira jók a többi szivacsok, ezzel nem nyúlhatok mellé, mivel csak nincs nagy különbség anyagban stb...DEHOGYISNEM!! Ha én ezt előre tudom..
Arra nem érdemes hogy ránézzetek,nem hogy megvegyétek!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Maga a BORZALOM!!!!
Arra nem érdemes hogy ránézzetek,nem hogy megvegyétek!!!!

B.Letta

2019. május 18.

Szörnyű!Ne vegyétek meg! Van egy real techniques sminkszivacsom amit imádok,szerettem volna venni egy "mini" darabot utazáshoz.De ez..botrányos.Első használat után dobom ki a kukába,ez még több esélyt sem érdemel.És olcsó sem volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Ann86

2019. április 29.

Ajándékba kaptam és nagyon akartam szeretni, de sajnos nem megy. Egyszerűen borzalmas. Baromi kemény és magába szívja a terméket. Tisztítani nem lehet bármivel is próbálkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Kittx44

2019. március 14.

Aj miért nem olvastam el a véleményeket róla. Borzasztó, mint az 500 Ft-os valtozatok. Dobhatom ki pedig 8euro volt. 😠

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

csoknyom

2018. március 2.

Hatalmas csalódás ért ma reggel! Bécsben szereztem be, azt hittem a narancssárgát, de mikor kiszedtem a csomagolásból, vettem észre, hogy ez a 2 végű lesz... Képzeljetek el egy kínai vagy h&m-es blendernek nem nevezhető valamit, megvan? Na ez kB az nem is tudom már mennyi pénzért de jobb is mert így nem fáj annyira 😣😣😣 első 1 csillagos értékelésem! 💔

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

coffelove

2017. június 29.

Őrült nagy csalódás részemről. Angliából hozattam, egészen biztos, hogy eredeti. Szárazon kell használni, ami miatt igen kemény érzés az alapozó felvitele. Ennél nagyobb bajt az, hogy rengeteg alapozót magába szív. Egyáltalán nem kellemes használni. A rózsaszín vége való kontúrozáshoz, highlighterhez, itt is ugyan az a baj, sok termék kárba vész. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.