Real Techniques

Ár:   $21.39   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. január 25.

Ár:   $21.39
Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

A szett 5 ecsetet tartalmaz, amik folyékony, krémes és por állagú termékekkel is használhatók.

• Medium shadow brush
  • Essential crease brush
  • Fine liner brush
  • Shading brush
  • Lash separator
  • Brush cup ecsettartó

vikimaja

2020. június 28.

Imádom ezeket az ecseteket, nagyon könnyű dolgozni velük és hihetetlenül puhák. Már egy éve megvannak és jópár mosás után sem kezdett hullani a szőrük. A szemhéjpúdert egy álom felvinni és satírozni velük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

pandarouge

2020. május 14.

Egyszerűen tökéletes. Nagyon puha, könnyű vele eldolgozni a szemhéjpúdert. Szerintem ebben az árban messze a legjobb minőség, megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

tara95

2020. május 8.

Ha valaki még gondolkodna rajta: ne tegye, vegye meg. Életem legjobb ecsetei, álom-puhák, nem porol velük a festék és szinte magától készül el a satír. Minden benne van ami egy hétköznapi nőnek kell, az összes ebayes ecsetem kuka. Nyilván multifunkciósak is, teljes szerelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

MLotti

2020. január 21.

Amióta megvettem ezt a készletet, nem is nyúlok máshoz. Az összes kevésbé jó minőségű ecsetem a nyomukba sem ér. A tartóját is kifejezetten praktikusnak tartom, könnyű őket tárolni, tisztítani és legfőképpen használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

danyadi77

2019. július 16.

Legjobban a tartóját szeretem, belefér az összes RT szemre való ecsetem. :DD. Szokásos,minőségi ecsetek. Számomra a lash szeparátor volt az egyik "újdonság", és hasznosabbnak bizonyult, mint gondoltam, jó, hogy nem műanyagból van. A másik a tusecset, amivel meglepően szépen lehet dolgozni. A többi már megvan, de szeretem, ha több ecsetem van, ne 2-3-t kelljen állandóan tisztogatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Bzsofia35

2019. május 19.

nemrég érkezett meg hozzám.. kicsit féltem, hogy befürdés lesz, és nem fog többet tudni a douglas-os ecseteknél... nos amióta ezeket használom a douglas-os ecsetjeim kb az olcsó kínai aluljárós kategóriába süllyedtek :D Árban teljesen elfogadható, és minőségben pedig.... szerintem kezdem megtapasztalni, hogy milyen IGAZI ecsettel dolgozi. Egyrészt sokkal gyorsabban kész vagyok, és sokkal szebb eredményt étek el ! Próbáljátok ki, mindegyik darabját használni fogodjátok, ha még nem is gondolnátok így első ránézésre!! :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

széva

2019. április 11.

Már úton van hozzám . Biztos nem okoz csalódást mert eddig még a márka ecsetei mind jól szolgálnak. Nagyon várom :-)
Megkaptam :-) Igaz az újabb változatot ,a színe tér el csak,pink nem lila. Nagyon jó kis ecsetek. a szempillafésű is nagyon tetszik.Eddig műanyag volt nekem és nem igazán szerettem.

Minden darabját használom és imádom,a tushoz való vékony ecset szuper,eddig még ezzel tudom legszebben meghúzni a zselés tust. A pici ecset is nagyon precíz felvitelt eredményez a por és krémes festéknek is. A satírozó is szuper. Szóval nagyon jó kis cucc ez .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 11.

Dortya

2019. február 9.

Imádom őket! Csodásak :) Nem hullanak, elvégzik a dolgukat, és a szempillaecset is nagyon extra, máshol nem nagyon találni ilyesmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

Mancsoska

2018. szeptember 9.

Fine liner brush: nem szoktam használni, mert nem húzom ki a szememet, ezért nem tudok róla nyilatkozni
Medium shadow brush: imádom, nagyon szépen fel lehet vinni vele az egész szemhéjra egy színt, krémes és por állagú termékkel is próbáltam, mindkettővel jól működik
Lash separator: azt hittem ez is haszontalan lesz, de szinte minden alkalommal használom, szépen szétválasztja a pillákat és leszedi a felesleges termékeket róla, így nem lesz pókláb hatású
Shading Brush: ezzel szoktam felütögetni a csillámosabb színeket, jól működik
Essential crease brush: Satírozáshoz, élek eldolgozásához tökéletes, de színt nem tudok felvinni vele, mert nagyon porol

Összességében szerintem jó ez a szett, főleg mindennapi sminkeléshez egy természetesebb szem elkészítéséhez tökéletesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Shading Brush: ezzel szoktam felütögetni a csillámosabb színeket, jól működik

Lilla891110

2018. február 2.

Eddig nem értettem, hogy miért nem tudom szépen elsatírozni a színeket. Na, most már értem! Eddig csak olcsó ecseteket használtam, amikkel szinte lehetetlen volt szépen dolgozni, és ha sikerült is, nagyon sok ideig tartott. Viszont ezekkel az ecsetekkel sokkal könnyebb és gyorsabb egy szebb satírozást elérni. A kicsi, tömöttebb ecsetet satírozásra használom, a pufibbal pedig az éleket dolgozom el. Biztosan vannak ettől jobb ecsetek is, de mindenesetre iszonyatosan nagy minőségbeli különbséget érzek ezek között és az olcsóbb kategóriás ecsetek között. Használat közben valósággal simogatnak a szálak, annyira puhák, olyan jó érzés. :) Nagyon örülök neki, hogy beszereztem ezt a kis készletet. :) Én tényleg bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 2.