Real Techniques

Ár:   8999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: széva, Módosítva: 2020. február 13.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, DM
Kategória:   Ecsetek

5 részes smink szett amely tartalmaz 3 arcecsetet egy szemecsetet és egy sminkszivacsot. A szett segítségével elkészíthető az alapozó, kontúr, fixálás és a szem smink is.

Tartalma:

• RT 400 Blush pirosító ecset
  • Miracle Complexion Sponge sminkszivacs
  • RT 300 Deluxe Crease füstösítő ecset
  • RT 402 Setting púder ecset
  • RT 200 Expert Face arcecset

bugeyes

2020. május 19.

Már elég régóta megvan ez a kis szett, de azt hiszem én leszek az első mumus.A blenderből többet is elfogyasztottam már, tény ugyan, hogy tényleg nem bírja olyan rengeteg ideig, de szépen lehet vele dolgozni. Az ecsetekkel többnyire meg vagyok elégedve a szemre való satír ecset kivételével. Számomra ez nem váltotta be a reményeket, vannak drágább és olcsóbb ecseteim szemre, és az a durva, hogy egyikhez sem lehet hasonlítani, mind az olcsóbb kategóriás, mind a drágább kategóriájú ecseteim sokkal, de sokkal szebb munkát végeznek. Az alapozó ecsetet inkább színezett hidratáló vagy primer felvitelére használom, arra nagyon bevált, viszont az alapozót sokkal szebben tudom pl. a Morphe vagy Sigma alapozó ecsetemmel eldolgozni. A púder és a highlighter ecset so-so, a pirosító ecsetet viszont nagyon-nagyon szeretem. Összességében nem tartom nagy durranásnak a RT ecseteket, tényleg vannak sokkal jobbak a piacon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

matyasflora

2020. május 1.

Pink Pandáról rendeltem akciósan 5990 Ft-ért és egyszerűen imádom, tökéletes. Őszintén szólva nem gondoltam volna, hogy ennyire érezhető lesz a különbség, egészen addig míg ki nem próbáltam. Én szivaccsal szoktam alapozni, úgyhogy az alapozó ecsetet kontúrozásra használom, de nekem arra is tökéletes. Annyira természetes végeredményt lehet elérni velük, hogy hihetetlen. Nagyon örülök, hogy ezek mellett döntöttem, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

Kamea

2020. április 14.

2020. 04. 14. Update: Azóta kipróbáltam az arcecsetet is. Alapozásra még nem használtam, viszont tökéletesen bevált a krémpirosítóm felvitelére és eldolgozására.
2020. 01. 21. A RT márkától – valami miatt – mindig idegenkedtem. Aztán névnapomra kaptam egy Mülleres ajándékutalványt, és beruháztam erre az ecsetszettre. 20 % még le is jött belőle aznap, így nagyon kedvező áron sikerült megvennem. Azóta a pirosítóecsetet le se teszem, a highlighter ecset és a sminkszivacs is nagy kedvencem lett. Sokan dicsérik az arcecsetet is, azt még nem próbáltam, de biztos vagyok benne, hogy az is jól teljesít!
A szivacs tartóssága valóban hagy kívánnivalókat maga után, annak ellenére, hogy egy álom vele dolgozni. Ettől függetlenül nagyon jól kihasználható és jó minőségű szettnek tartom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 14.

NovakneViki

2020. április 12.

Ez a szett nagyon ott van. Alapvetően csak az RT 200 Expert Face Base ecsetre voltam nagyon rázavarodva, de gyakorlatilag ez a szett két normál ecset árából kijön, plusz beleszámoljuk a dm-douglas-müller (ki hol szerzi be) saját kedvezményét, akkor még jobban jár az ember. Az alapozóecset buffer jellegű, a hatalmas pirosító ecsettel nagyon szofisztikált pirosítást lehet készíteni, a vékonyka púder ecset a szem alatti fixálásra tényleg nagyon jó, a szemre való ecsetnél pedig meglepődtem, hogy mennyire vaskos. A sminkszivacs számomra egyenlőre ambivalens, egyenlőre elteszem valami utazáshoz.
Kezdőszettnek ideális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

Kezdőszettnek ideális.

Isabell

2020. április 9.

Egy éve vásároltam meg, és azóta is szerelem. 🥰 Tökéletes az összes ecset, nem hullik a szőre, ugyanolyan puha mind mint mikor vettem őket. Az ára is nagyon kedvező, mindenképp érdemes rá beruházni, nem fogja megbánni senki. Must have! :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

bernadettu

2020. február 16.

Én is a Dmben vettem amikor megtudtam hogy már ott is kapható, DM pontokkal 25 % kedvezménnyel hoztam el, annyira megtetszett hogy visszamentem még egy dobozert amit fél áron tudtam elhozni a pontok beváltasaval
A kedvencem belőle a pirosito és a setting púder ecset, ez utóbbit highlighterekhez használom. A füstösito ecset feje az én ízlésemnek kicsit nagy a mélyíto vonalba így inkább az alap szin felvitelehez használom.
Mostanában nem használtam alapozót így az alapozó ecset és a szivacs az amit annyira nem használok de így is azt mondom, megérte beruházni rá (eddig olcsóbb ecseteim voltak csak és a végeredmény elmaradt attól amit Rt ecsetekkel el lehet érni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

nicolebunny

2020. február 7.

Egy DM körút során vettem meg hónapokkal ezelőtt. Azóta a mindennapjaim szerves része, egyszerűen mindent imádok benne. Korábban legyező alakú highlighter ecsetet használtam, de rájöttem, hogy vannak színek és textúrák, amiket könnyebb ezzel a kúp alakú ecsettel feltenni. A pirosítóecsetet én bronzosítóhoz/barna kontúrszínhez használom, és végre nem koszos hatású vagy nem csíkos az arcom, hanem szép, visszafogott eldolgozott, csontos hatású. A szivacs tökéletesen bevált korrektorhoz, és nagyon jól bírja a mosást is, bár lassan be kell szereznem egy újat. A szemre való nagy ecset az, ami a legnagyobb kedvencem ebben a szettben, mert ez az ecset még a legmakacsabb színeket is képes gyönyörűen elsatírozni. A Face Expert Brush-t én alapozóhoz használom és csak egy dolgot nem értek: mégis hogy a jó fenébe tudtam én KÉZZEL felvinni az alpozót ezelőtt?? :) Nem szívja be az alapozót, szépen el tudom dolgozni (DoubleWear-t használok.)
A nyelük, fogásuk, kinézetük is minőségi, imádom ezeket az ecseteket+ szivacsot használni. Minden pénzt megért, nagyon ajánlom a megvételét, mert minden olyan ecset benne van, amivel egy teljes sminket elkészíthetünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

zsibritagnes

2020. január 11.

Szuper minőségű ecsetek, öröm dolgozni velük, és nagyon szép a végeredmény, cserébe egyáltalán nem drágák. Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Mia0602

2020. január 1.

Karácsonyi ajándék volt Nekem Magamtól. DM-ben 9000 Ft alatt van az ára, én 7500-at fizettem érte. 1500/db szerintem nagyon megérte. Minden ecset puha, jó a fogása.
Teljes sminket megcsinálom a készlettel.
A smink szivacs nem a szívem csücske, de mivel ki akartam próbálni ez is letudva. Azt hittem jobb lesz mint az Avonos szivacs, de nekem nem teljesít jobban. Jól megnő, puha, jól dolgozik, de én többet vártam tőle.
Jól tisztítható, az ecsetek nem hullatják a szőrüket. Formatartóak.
Összességében nagyon elégedett vagyok, nagyon vágytam rá és örülök, hogy az enyém lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 1.

Teljes sminket megcsinálom a készlettel.
Jól tisztítható, az ecsetek nem hullatják a szőrüket. Formatartóak.

reka0122

2019. december 15.

Piszok jó kis ecsetkészlet, valóban tökéletes a mindennapokra. Szerintem minden darabját maximálisan ki lehet használni, noha nem mindegyiket pontosan arra amire való.
Én pl az alapozó ecsetet kontúrozásra, a blendinget pedig a korrektor eldolgozására használom.
Minőségbeli problémám egyedül a szivaccsal van, sajnos az egyáltalán nem tartós. Heti-két három használat mellett is csak egy fél évet bírt ki, nekem ez nagy negatívum benne.
Egyébként mindenkinek nagyon ajánlom, de a magyarországi majdnem 9000Ft-os árát nem éri meg, viszont 20$-ért tökéletes. Ajánlom mindenkinek ebben az esetben az iHearb-at.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.