Real Techniques

Ár:   8999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: széva, Módosítva: 2020. február 13.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, DM
Kategória:   Ecsetek

5 részes smink szett amely tartalmaz 3 arcecsetet egy szemecsetet és egy sminkszivacsot. A szett segítségével elkészíthető az alapozó, kontúr, fixálás és a szem smink is.

Tartalma:

• RT 400 Blush pirosító ecset
  • Miracle Complexion Sponge sminkszivacs
  • RT 300 Deluxe Crease füstösítő ecset
  • RT 402 Setting púder ecset
  • RT 200 Expert Face arcecset

Ár: 7000 , Eladó: abernadett
Állapot: Bontatlan, eredeti, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés személyesen, vagy átutalással, de postával is szívesen küldöm.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Petalodirosa

2022. január 8.

Ha akciósan hozzá lehet jutni, akkor ez egy nagyon jó szett. A szivacs: nekem jobb szárazon transzparens por állagú púder felvitelére (nedvesen az eredeti beauty blender vagy a brushworks szivacsa vált be). A 300-as ecset: korrektor eldolgozásához használom. A 402-es:szuper kis ecset szem alatti rész, kisebb részek fixálására. A 200-as: remekül bevált folyékony alapozók felvitelére (minden fajtára, jobb minőségű, kevésbé jó minőségű alapozókhoz is), nekem nem csíkoz. A 400-as pirosító ecset kicsit mumus nálam :)) pirosításhoz nekem nem jó, bronzosításra sem, viszont az RCMA No Color púder eldolgozásához ez vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 8.

Buklika

2022. január 7.

300: egyik legsokoldalúbb ecsetem, nagy kedvenc! Kontúrozáshoz, pirosításhoz használom a legtöbbet, nagyon klassz kis fluffy ecset
402: ez is sokoldalúan használható, de a pirosításkor nyúlok érte általában
200: nem a kedvenc alapozó ecsetem, mert az orrnál, szemkörnyéken nem elég precíz... ráadásul mosni sem szeretem.
400 + szivacs: igazából nem használom őket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

402: ez is sokoldalúan használható, de a pirosításkor nyúlok érte általában
400 + szivacs: igazából nem használom őket...

pappveronika30

2021. november 8.

Tökéletes ecset készlet számomra! Az alapozó szivacs és az alapozó ecset a kedvencem belőle amivel nagyon szépen egyenletesen lehet eloszlatni az alapozót. A pirositó ecset szintén nagyon jó kialakítású, nem vesz fel sok terméket egyszerre.
Első sminkecset szettnek tökéletes! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 8.

Első sminkecset szettnek tökéletes! :)

Judy94

2021. augusztus 17.

Nagyon szeretem ezeket az ecseteket, így készletben vásároltam meg még egy évvel ezelőtt. Könnyen lehet velük dolgozni és nagyon jól tisztíthatóak! Szeretem még azt is bennük, hogy állatszőr mentesek, így kimondottan jó érzés őket használni. A szivacs az egyik kedvenc elemem a tartalmak közül, ugyanis nagyon puha és könnyen megszívja magát vízzel, így csíkmentesen felvihetőek a termékek. Vettem hozzá egy Real Techniques kis szivacstartót is, amivel higiénikusan tudom tárolni, ez is nagyon szuper dolog benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

SweetLikeMee

2021. augusztus 11.

A RT ecsetekről nagyon jókat lehet hallani, és ezt a szettet már több hónapja nyúzom. 😊
Ebből a készletből nekem a kicsi lila deluxe crease ecset vált be a legkevésbé. Eredetileg a mélyítővolnalamnál akartam volna satírozgatni vele, de az én mélyítővonalamhoz túlságosan nagy. Az egész szemhéjam lealapozásához/lepúderezéséhez tudom csak használni. Esetleg még kisebb bőrhibák korrektorozásához tudom elképzelni, de én azt jobban szeretem szivaccsal.
A rózsaszín nyelű expert face brush alapozásra nem vált be, mert csíkoz. Igaz, ezt eddig minden alapozó ecsetemnél tapasztaltam… Pirosításra sem vált be, mert túl koncentráltan adja le a festéket, könnyen bohóc hatást lehet vele elérni. Kontúrozni szépen lehet vele, de én valahogy mindig megszúrom vele magam, pedig elég puha tapintásra. Nekem nem is áll kézre ez az ecset, mert nagyon vastag a nyele.
A blush brush pirosításra nem rossz, de nem a kedvencem. Elég nagy a saját arcformámhoz ahhoz, hogy pirosítsak vele. Viszont púderezésre imádom, mert mindig a tökéletes mennyiségű púdert veszi fel, és gyorsan kész leszek az arcom lepúderezésével, cakey hatás nélkül.
A kedvenc ecsetem ebből a szettből egyértelműen a pici rózsaszín nyelű setting brush lett. Bár én nem a szemem alatti rész lepúderezésére használom, hanem highlighterezéshez. Gyönyörűen eloszlatja a festéket, nagyon természetes hatást lehet vele elérni. Könnyedén elsatírozom vele a highlighterem, nem csak egy csíkban lesz fényes az arcom. 😊
Az ecseteimet kb. 1-2 hetente mindig kimosom, és több hónap használat után is megtartották az eredeti formájukat, és nem hullanak egyáltalán, tényleg jó minőség.
A blendert örülök, h kipróbálthattam, de nem fogom önmagában újravenni, ha a mostani tönkremegy. Már megvan a bevált szivacskám, ahhoz képest ez nagyon kemény. Természetesen minden használat előtt bevizezem és egy törölközővel kinyomogatom belőle a felesleges vizet. Azt hittem, h egy adott használati idő után puhulni fog egy kicsit, de nem sajnos.
Számomra nem elég porózus, és kicsit szilikonos érzetű a szivacs anyaga.
A lapos oldala jó az orcák és a homlok területére, a kerekebb és hegyes része elvileg a nehezebben elérhető részekhez való. A kerekebb csúcsos résszel sem tudom a szemem és az orrom környékén eldolgozni a korrektort; egyszerűen túl kerekded, ezekre a felületekre nem fekszik rendesen.
Néha, mintha csak maszatolná az alapozót: ilyenkor, ha sokszor rámegyek a maszatos részre, egy idő után felszívja a termékeket (ezzel megszűnik a maszatolás), de eléggé idegesítő így.
Az egész blendert nehezen lehet tisztítani, pedig én minden használat után rögtön kimosom. A csap alatt már rendesen fáj a kezem a sok szivacsnyomkodáskor, annyira kemény. A festéket is mélyen magába szívja.
Elvileg sokaknak több helyen is beszakadt ezt a blender, nekem egyáltalán nem. Szerintem ez inkább azért lehet, mert sokan mosás közben belemélyesztik a hosszú körmüket, de szériahibáról is hallottam. Nekem rövid körmöm van, és mindig vigyázok mosásnál, h nem szakítsam ki a blendert.
Összeségében kezdők számára jó befektetés lehet, ha egyszerre, több, megbízható minőségű ecsetre szeretnének szert tenni; és már unják a silány alis/ebayes ecsetszetteket. :D
Nekem megérte, mert egyszerre próbálhattam ki a RT legnépszerűbb termékeit, de 4 csillagot kap, mert nem annyira vált be mindegyik, mint azt reméltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

Számomra nem elég porózus, és kicsit szilikonos érzetű a szivacs anyaga.

Candy21

2021. március 15.

Nagyon jó ecset készlet imádom ezt a márkát szinte már az összes ecsetüket beszereztem ár érték arányban verhetetlen. Az ecsettel szuperül működnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Lina14

2021. március 6.

Kivűló minőségű, puha ecsetek amiket rengetegféleképpen tudok használni. Mindegyiket lehet az edeti rendeltetés alapján használni, de nekem majdnem mindegyikre van alternatív használatom ami bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Hannah11

2021. február 15.

Teljesen elégedett vagyok velük.
Kellően puhák, nem hullanak az ecsetek se. A szivacs is tartós. Igazából minden meg van benne, ami kell a hétköznapokhoz.
Ár-érték arányban kiváló!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 15.

Teljesen elégedett vagyok velük.
Ár-érték arányban kiváló!

Kremcica

2021. január 10.

Sablonos leszek, de imádom ezt az ecsetszettet. Korábban már megvettem külön a pirosító ecsetet (nem lehet túlzásba esni vele és szépen "teríti" a pirosítót/bronzosítót), sminkszivacsot (korrektorhoz, alapozóhoz jó, nagyon könnyű vele dolgozni bár hamar szétreped) és miniben az Expert Face arcecsetet (tökéletes alapozóhoz és krém állagú termékekhez pl pirosító) így ez nem volt zsákbamacska, inkább csak utánpótlás és készletbővítés a setting és delux crease ecsetekkel. Minden egyes darab jól szuperál, még a korábban nagynak gondolt szemecset is. A setting brush mind precízebb púderezéshez mind highlighterhez tökéletes. Könnyen szép sminket tudok alkotni, nem érzem igényét hogy darabonként vegyek egy db ecsetet annyiért mint ez az egész volt (főleg hogy akciósan vettem 5990-ért). Érdemes nézni az akciókat mert megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

pipacs17

2020. november 23.

Tudom, hogy nem a legprofesszionálisabb ecsetek, viszont egyedül a RT 200 Expert Face arcecset az, ami a szivacs helyébe tudott lépni nálam alapozáshoz. Pont annyira nagy, tömött mint amennyire kell, pillanatok alatt el tudom vele dolgozni az alapozót és a BB/CC krémet is, jóval kevesebb terméket vesz fel, könnyű a tisztítása. A csomag többi ecsetéről sem tudok rosszat mondani, a füstösítő ecsetet pl. kifejezetten megszerettem, annyira gyorsan és könnyen lehet vele dolgozni, hogy lényegesen lerövidíti a reggeli készülődésemet :-) A szivacsot régóta használom és szeretem, kipróbálok néha-néha mást, de mindig az a vége, hogy ehhez nyúlok/ehhez térek vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.