Real Techniques

Ár:   $7.48   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. január 25.

Ár:   $7.48
Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Az Expert Face Brush kistestvére elengedhetetlen a jól eldolgozott korrektorhoz. Ideális krémes és folyékony termékekhez is.

Real Techniques Deluxe Crease Brush RT300
Ár: 2.000,- Ft , Eladó: Animi
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Solymár / Budapest, fizetés: Posta, Foxpost előre utalás után vagy személyes átvétel (Solymár, Budapest)
MLotti

2020. január 22.

Évekig küszködtem azzal, hogy relatíve hosszú körmeimmel hogyan használjam a tégelyes korrektorokat, anélkül hogy a cucc fele a körmöm alatt landolna. Aki hasonló cipőben jár, annak nagyon ajánlom! Piszok jól lehet vele eldolgozni mind a sűrűbb, mind a folyékony korrektorokat, illetve én gyakran használom szemhéjalapozáshoz is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

danyadi77

2018. február 20.

Leginkább kézzel tapogatom fel a korrektort, ha mégsem, akkor ezt kis ecsetet veszem elő, pláne szem alá és pláne krémesebb termékhez. Most már jobban szeretem,mint a lapos társát. Minősége a szokásos RT, nincs rá panasz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

HRenata

2017. február 21.

Egyik új szerzeményem. A "nagytestvért" használom alapozóhoz, most megvettem ezt is szem alá korrektorhoz. Puha, tömött, pillanatok alatt tökéletesen eldolgozza a terméket, nem hullik, és szép is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.