Real Techniques

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Megújult változat!

A szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset széleskörű használhatóságot tesz lehetővé. Folyékony és por állagú festékekhez egyaránt használható.

Ár: 3000 , Eladó: Lilc
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta

Veranikusz

2021. április 6.

A Real techniques ecsetek a kedvenceim közé tartoznak. Szuper minőségűek, az áruk pedig megfizethető. Én alapozásra használom azt az ecsetet és nagyon szeretem. Méltán 5 csillagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

Missglamorazzi

2021. március 27.

Fantasztikus ecset, elérhető áron! Én alapozó felvitelére használom, és még soha nem volt ennyire természetes a hatás, semmi foltosság vagy csíkok. Biztosan kipróbálom a többi ecsetet is ettől a márkától :)

Update: Tisztítása nehézkes, mert nagyon tömör, de továbbra is szeretem használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

mkdorina

2021. február 18.

Nagyon szuper kis ecset! A colourpopos krémes állagú higlighterhez használom és gyönyörű természetes vele a hatás. Érdemes kipróbálni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

vkata96

2021. január 3.

Ez az első jobb minőségű alapozó ecsetem, és már elsőre nagyon megszerettem. Egy kicsit kisebb, mint ahogy elképzeltem, de ez egyáltalán nem zavar, nagyon gyorsan és szépen el lehet oszlatni az alapozót. A szem alatti részen még előny is, hogy viszonylag keskeny, erre nem használok külön ecsetet. Úgy érzem, hogy kicsit sok alapozót nyel el, viszont cserébe tényleg gyönyörűen eldolgozza, nem lesz csíkos vagy foltos az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

LittleSpark

2021. január 1.

Nagyszerű ecset! Szépen lehet vele dolgozni, természetes hatást lehet vele elérni és nem nyel el túl sok terméket. Általában folyékony alapozókat használok, de van por állagú is amit ezzel az ecsettel szintén nagyon szépen fel lehet vinni. Megéri rá beruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

BTimi24

2020. október 27.

A kedvenc alapozóecsetem, nagyon szépen lehet vele a bőrbe bedolgozni a termékeket. Már utazó méretben is megvettem, annyira bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

peachyglow

2020. augusztus 17.

Télen vettem meg ezt az ecsetet és valahogy nem mertem kipróbálni hónapokig. Eddig szintén RT szivaccsal vittem fel a BB krémet, bronzosításra pirosításra is voltak jól bevált ecseteim. Először bronzosítani vetettem be, eddig mindig az elnagyolt laza technika híve voltam nagyobb fejű ecsetekkel, ezzel sokkal tömörebb, koncentráltabb a bronzosítás, kicsit szokatlan nekem. Viszont a BB krémem eldolgozásához tökéletes, teljesen értem a hypeot körülötte. Nem csíkoz, nem természetellenes, korrektorhoz is lehet használni, könnyen hozzáférek az arcom bármely részéhez. Könnyen tisztítható, megtartja a formáját, nem hullik a szőre és nem utolsó sorban gyönyörű. Nagyon remélem, hogy sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Dinabebi

2020. július 22.

Nagyon szépen dolgozza el a púdert és a pirosítót az arcomon. Megérte beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Ayanna

2020. június 30.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet. Ez az első RT ecsetem, nem bántam meg, hogy megvettem. Én a BB krémet szoktam vele eldolgozni, azt tökéletesen megteszi. 1-2 alkalommal próbáltam alapozóval is, azzal is simán működött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

humankind

2020. június 29.

imádom! csak ezt használom alapozóhoz/cc krémhez és krémpirosítóhoz is! nagyon jól és gyorsan lehet vele dolgozni, és szerintem az ára is teljesen reális. örülök, hogy végre itthon is lehet kapni. még USA-ban vettem a sajátomat a szettben pár ecsettel és egy szivaccsal, de mindenképpen venni fogok még más ecseteket is a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.