Real Techniques

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Megújult változat!

A szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset széleskörű használhatóságot tesz lehetővé. Folyékony és por állagú festékekhez egyaránt használható.

tara95

2020. február 16.

Ahogy vártam, sokkal nagyobb fedést lehet elérni az alapozóval vele. Kicsi a feje, meg úgy all in az ecset, de teljesen kézre áll és külön szeretem, hogy kiszélesedik, mert állítva tárolom. Igazából mindenhez beválhat szerintem, valóban kissé nehéz lehet az alapozás ha használom, de pontosan ezért találták fel pl a rózsavizet spriccelős flakonban. Arra számítottam, hogy ütögetve fogom eldolgozni, de adja magát és a körkörös mozdulatokat. A pórusaimon lehet látni a változást, főleg az orromon.

A müllerben 15%al alig 2000 ft volt a mini nyeles, a feje a nagyé, de álom utazáshoz és hétköznap is. Örülök, hogy elhoztam az utolsót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

MLotti

2020. január 21.

Egy ideig kontúrozásra használtam, de arra megvettem az RT Sculpting csodáját, így őt most alapozóhoz használom. Eddig szuperül bevált, ha magasabb fedést szeretnék, akkor önmagában használom, ha pedig természetesebb hatásút, akkor végigmegyek az arcomon RT beauty blenderrel, vagy már eleve szivaccsal viszem fel a terméket. BB krémekkel is szuperül működik. Hatalmas előnye, hogy nem csíkoz, szépen és egyenletesen lehet vele dolgozni. Mindenképp megéri beruházni rá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

random

2020. január 17.

ebből vettem egy mini (vagyis rövid nyelű, de ugyanakkora fejű) verziót... kellemes ecset, leginkább a kedvenc (nagyon halvány árnyalatú, nem eltúlzottan pigmentált) pirosítóm felvitelére vált be, vagy primerhez. alapozni is jól lehet vele, de a gyorsan száradókkal nem jó párosítás, mert kicsi a feje, és csak részletekben lehet vele haladni. szóval arra marad a kezem. púderhez annyira nem vált be megint csak a mérete folytán, szem alá nagy, teljes arcra meg kicsi. utóbbira szerintem meg fogom venni a mini multitask-ot, annak nagyobb a feje és hosszabbak a szálai. hatalmas plusz, hogy a rövid nyele miatt ha rövidlátóan belemászom a tükörbe, nem akadok bele, és a legkisebb neszeszeremben is elfér. szóval összességében jó kis ecset, némi kompromisszummal (ha bőven van idő sminkelni) többfunkciós is, és nem is drága. számomra ez négy csillag.

Up: megkövetem magam, megkapja az ötödik csillagot is. A legsűrűbb folyékony alapozómhoz, illetve a kemény, nehezen olvadós krém és stick formulák esetében ugyanis csodaszernek bizonyult, mert elég tömött-merev az eloszlatáshoz, de nem csíkoz. Le is váltottam pirosítóecsetről alapozóecsetnek a camouflage/fullfedésű napokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

nellik

2019. november 23.

Már évek óta ezt használom alapozáshoz. Szinte minden alapozótextúrával tökéletesen működik. Megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

Thumpa84

2019. november 8.

Wow, csodaszépen viszi fel a folyékony alapozót/bb krémet, nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Ami nekem plusz pont - mert nem vagyok a smink guru-, hogy gyorsan és egységesen lehet eldoglozni a felvitt krémet. Ez az első alapozó ecsetem, kicsit bánom, hogy nem vettem meg korábban.
Egy dolog zavar csak, és az a felvett anyagmennyiség. Ha jól saccolom, nagyjából másfélszer annyi termket használok egy alapozás során mit néküle. Ez lehet normális az ecseteknél, de én emiatt nem tudok 5 csillagot adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Zsozsi21

2019. október 27.

Mióta megvan, háttérbe szorult a blenderem. Bár apapozótól is függ, a legtöbb folyékony alapozómat gyorsan, szépen és csíkmentesen fel tudom vinni vele (catrice hd liquid coverage, L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear, trend it up matte beauty alapozó). Drágállottam, de így utólag nagyon megérte, szinte mindennapos használatban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

LadyMarga

2019. október 21.

Sokféle márkától van alapozó ecsetem, nála jóval drágábbak is, mégis ehhez nyúlok a legtöbbször. Szuper ecset, sminkesként még egy darab beszerzésén gondolkodom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

bugeyes

2019. október 8.

Nagyon könnyű vele dolgozni, kézre áll, kényelmesen, szépen el lehet oszlatni az alapozót, legyen folyékonyabb, gazdagabb állagú, vagy stick formában. Plusz pont, hogy szem alá púderrel való fixálásra is tökéletes a mérete és formája miatt. Nem csíkoz, viszont nekem is jobban tetszik a végeredmény, ha szivaccsal dolgozom el a folyékony termékeket, nekem egyik ecset sem szuperál úgy, mint egy blender, ezért csak 4*..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

javi

2019. október 4.

Kedvencem lett ez az ecset, gyorsabban tudok vele sminkelni, és a végeredmény is szép (persze ez alapozótól is függ). Puha, nem bántja az arcom.
A nyele már más, mint a képen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

A nyele már más, mint a képen.

zsonody

2019. augusztus 18.

Én az ecset vs beauty blender csatában az utóbbi pártján állok, egyetlen ecsettel sem tudtam olyan szép végeredményt elérni, mint szivaccsal, de az ecsetek közül ez a kedvencem. Nagyon könnyű állagú bb krémekhez és színezett hidratálókhoz szoktam használni, mivel azokat a szivacs jobban elnyeli, illetve akkor, ha az alapozónál nagyobb fedést szeretnék elérni - ilyenkor a legvégén azért át szoktam menni rajta a beauty blenderrel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.