Real Techniques

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Az ecset szintetikus szálaival mindig optimális mennyiségű készítmény vihető fel, amely aztán egyenletesen kenhető el. A sörték gyártásánál alkalmazott különleges technológia nemcsak az egyszerű használatot, hanem a könnyű tisztántartást is biztosítja.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Putnokibrigi

2022. április 4.

Sziasztok!

Ajándékba kaptam az ecsetet egy folyékony alapozóval együtt.
Nem szeretek alapozót használni a "maszkhatás2 miatt, de egyszerűen imádom! Ez az ecset fantasztikus, nagyon szeretem.
Szépen eloszlatja az alapozót és csak a nagyon természetes fényben látszik, hogy van rajtam alapozó, de gyönyörű egységes tőle az arcom kis mennyiségű alapozóval is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 4.

Sziasztok!

Ajándékba kaptam az ecsetet egy folyékony alapozóval együtt.

Zuzz

2022. január 25.

Nagy csalódás, nem dolgozza el szépen az alapozót, csíkoz, az ecset szőre bántja a bőrömet, főleg szemkörnyéknél, pedig óvatosan használom.
Iherbről rendeltem még évekkel ezelőtt, lehet az újabb gyártásúak már jobb minőségűek, nem tudom.
Az alapozó ecset nálam egyértelműen a Sigma f80-as.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 25.

Az alapozó ecset nálam egyértelműen a Sigma f80-as.

petra.k

2021. október 7.

Hibátlan. Az alapozás természetes és az ecset is jól bírja, már kb 1 éve meg van és semmi baja.
Nagy kedvenc!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

Nagy kedvenc!!!

piroslili

2021. augusztus 16.

Nagyon szépen fel tudja vinni az alapozót, de én előtte bele szoktam masszírozni a szálak közé a kézfejemen, akkor lesz természetes. Én egyelőre megadom rá az 5*-ot de lehet, hogy lesz ennél jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Petalodirosa

2021. június 5.

Remek ecset! Folyékony alapozó felviteléhez használom, mindenféle alapozóval kipróbáltam már, könnyen lehet tisztítani (én baba samponnal szoktam) van Sigma és Mac ecsetem is, de ez is teljesen megfelelő, ráadásul olcsóbb. Nem kell a drágább ecset :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 5.

DeTi

2021. május 10.

Szeretem, mert könnyű dolgozni vele, ideális mérete, rendszeres tisztítás mellett sem hullatja a szőrét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Edina71

2021. április 16.

Folyékony alapozóval használom, nekem nagyon bevált. Könnyen, gyorsan tudom vele felvinni az alapozót

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 16.

Veranikusz

2021. április 6.

A Real techniques ecsetek a kedvenceim közé tartoznak. Szuper minőségűek, az áruk pedig megfizethető. Én alapozásra használom azt az ecsetet és nagyon szeretem. Méltán 5 csillagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

Missglamorazzi

2021. március 27.

Fantasztikus ecset, elérhető áron! Én alapozó felvitelére használom, és még soha nem volt ennyire természetes a hatás, semmi foltosság vagy csíkok. Biztosan kipróbálom a többi ecsetet is ettől a márkától :)

Update: Tisztítása nehézkes, mert nagyon tömör, de továbbra is szeretem használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

mkdorina

2021. február 18.

Nagyon szuper kis ecset! A colourpopos krémes állagú higlighterhez használom és gyönyörű természetes vele a hatás. Érdemes kipróbálni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.