Real Techniques

Ár:   $9.63   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. január 25.

Ár:   $9.63
Kiszerelés:   2 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Ezeket az ecseteket (smudge brush, precision smudge brush) a szemsmink tökéletes elsatírozásához tervezték. Ceruza és szemhéjfesték eldolgozására is alkalmasak. Bónusz hegyezővel kaphatók.

danyadi77

2018. február 20.

Update: kb a legtöbbet használt ecseteim. Nagyon eltalálták a méretüket, formájukat.

Az ecsetek minőségéről gondolom, nem kell szót ejteni, hozzák a szokásos formát. Nem régóta használom őket ceruza eldolgozására, de már az első alkalommal feltűnt, hogy nagyon jók. Van több "smudge" ecsetem, de ezek valamiért jobbak, szebben, finomabban lehet velük dolgozni. Tisztítani is könnyű, hamar szárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.