Real Techniques

Ár:   $8   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Xéni, Módosítva: 2013. február 10.

Ár:   $8
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Ferdén vágott alapozó ecset, szintetikus taklon szálakból.

Pöti

2018. március 31.

Mint alapozó ecset, nekem annyira nem jött be, sokkal jobban szeretek tömött ecsettel vagy blenderrel alapozni. Viszont pakolások (pl agyag) felvitelére nekem szinte tökéletes :) Szóval átlagolok, így egy négyes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 31.

dorkaszabo14

2018. február 17.

Sajnos megbántam, hogy megvettem ezt az ecsetet. Nem volt olcsó és sokat gondolkodtam rajta. Sajnos nem tudom jól használni, szerintem folyékony alapozó felvitelére abszolút nem alkalmas. Viszonylag sokáig próbálkoztam vele, de mára már feladtam. Pénzkidobás volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

crazy724

2017. november 18.

Elég fura a kapcsolatom ezzel az ecsettel, néha szeretem, néha nagyon nem, de összességében kicsit bánom, hogy megvettem. A szálai valamivel durvábbak, mint a többi real techniques ecsetemnek, nem kellemetlen a használata, szimplán más, hullani viszont nekem nem hullik. Számomra macerás a használata, nem érzem elég tömöttnek, nem tudok vele szépen dolgozni, és borzasztóan csíkoz. Az sem kedvelem túlzottan, hogy ferdén van vágva, bár az orrnál ez a ferdeség praktikus (ahogy előttem is irták).
Nem egy kihagyhatatlan darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Nem egy kihagyhatatlan darab.

danyadi77

2017. október 23.

Folyékony alapozóhoz való sima ecset. A szálai nem olyan finomak, mint az expert brush-nak, más anyagúak, gondolom a folyékony formula miatt, de egyáltalán nem durva és nem kellemetlen érzés az arcon,
és nem hullik. Aki ezek ellenkezőjét tapasztalta..lehet, hogy nem eredeti példánya van. Nekem ez is csíkoz, de úgyis finomítok szivaccsal. Ezzel nagy vonalakban viszem fel az alapozót, ha nincs kedvem a kezemet összekenni. A ferde vágás praktikus, az orromnál példál könnyebb így dolgozni. Alakjánál fogva tisztítása is könnyebb, mint az expert face brush-é.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

mujerconfused

2017. március 18.

Nem egy kihagyhatatlan darab, de a folyósabb BB krémeimet jól el tudja dolgozni, alapozásra én se tudtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Parlandorka

2016. március 10.

Nem szeretem. Nem akarom nagyon lepontozni, mert az én hibám is, hogy nem néztem meg jobban, mit rendelek, de valahogy nekem a képről nem jött le, hogy ennyire vékony. Azt meg végképp nem sejthettem, hogy ilyen sprődek a szőrei. Sajnos alapozásra egyáltalán nem tudom használni.Szomorú vagyok, mert nagyon vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

molnaremese

2016. március 2.

Megbántam, hogy megvettem ezt az ecsetet. A sörtéi nem puhák, és hullanak is, nehéz vele dolgozni. Találni ennél sokkal jobb minőségű ecsetet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 2.

linszu

2015. április 27.

Egyszerűen nem tudom, hogy használjam helyesen, mert biztos velem van a gond, hogy egy szuperre értékelt, oly sokmindenki által istenített ecsetet ennyire megbántam, hogy megvettem. Mintha olcsó, műanyag szálakkal piszkálnám az arcom, kellemetlen érzés, nem oszlatja el az alapozót rendesen, nem tudom eldolgozni, beledolgozni a bőrömbe. Ha épp minden ecsetem szárad, csak akkor nyúlok ehhez, de lassan már elraknám inkább valahová porosodni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 27.

mezeinina

2014. december 22.

A párom lepett meg vele:) Kissé problémás volt már a bb krémemet és pár könnyed alapozómat ujjal eloszlatni, hiába próbáltam tökéletesen az ujjal nehezen elérhető részeken sajnos nem volt tökéletes. Nagyon jó barátságban lettünk ezzel a kis ecsettel, kontúrozáshoz is tökéletes! Minden nap használom, Japonesque
ferde végű alapozó ecsetére vágytam, de hihetetlen drágák így nagyon szuper beruházás ez a RT ecset szinte a dupeja. Nagyon imádom 5 *!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 22.

Tvylvis

2014. január 25.

Majdnem az összes RT ecsetet megrendeltem. Ez sem rossz, de van ennél jobb a márkától, így elég ritkán használom. Ha valaki az első RT ecseteit keresi, szerintem ne ezzel kezdje. Amúgy a minősége ennek is remek.
Amúgy szerintem az RT ecsetek nagy előnye, hogy rengeteg mindenhez lehet használni őket, ha épp a másik nincs megtisztítva, vagy csak párat visz magával az ember. Próbálkozni kell, nagyon pozitív meglepetéseket okoznak ezen a téren :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.