Real Techniques

Ár:   $20   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. május 10.

Ár:   $20
Kiszerelés:   4 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

Egy készlet, amelyben minden megvan, ami egy természetes hatású, hibátlan smink elkészítéséhez szükséges.

• Új és exkluzív BB/CC Brush: nagy, szilárd sörtéi könnyedén és egyenletesen viszik fel a BB/CC krémet egy temészetes, "dewy" hatás eléréséhez.
  • Contour Brush: lágy, kúpos sörték a bronzosításhoz.
  • Detailer Brush: precíz vágással, a bőrhibák korrektorozásához.
  • Exkluzív Wedge Sponges: segít eldolgozni minden éles, durva vonalat. Szárazon és nedvesen is lehet használni.

artemiszkde

2017. szeptember 5.

Már nagyon régóta szemezgettem az RT ecsetekkel, de nem tudtam eldönteni, hogy melyiket vegyem. Aztán belebotlottam ebbe a limitált kiadásba, és rájöttem, hogy mit is szeretnék. :-) Inkább BB és CC krémeket használok alapozó helyett, és nem is értem, hogy eddig hogyan tudtam ezeket ujjal eldolgozni. Egy új világ nyílt meg előttem! Nagyon jó a BB/CC ecset! Imádom. A kontúr ecsethez még nem vagyok elég gyakorlott, de most érkezett meg a Physicians Formula Butter Bronzerem és azon majd tesztelem magam és az ecsetet is. Az apróbb bőrhibákra nagyon jól tudom használni a detailer ecsetet. A szivacsok egyelőre pihennek, de úgy érzem, hogy ezt az ecset összeállítást nekem találták ki! A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, visszajövök jelenteni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

futoorshy

2017. május 30.

Szerintem szuper ez a szett ár-érték arányban, hiszen 3 ecsetet tartalmaz és 6db szivacsot is. A RT jó minőségű, szeretem ezeket az ecseteket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.