Real Techniques

Ár:   $10   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Xéni, Módosítva: 2013. július 18.

Ár:   $10
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Kétféleképpen használható kabuki ecset: összezárva púder felviteléhez használható, kinyitva pedig kontúrozáshoz, pirosításhoz lehet kitűnő társunk.

Bendőke

2013. május 25.

Kedvenc, drága kicsi kabuki ecsetem, mindenhova jön velem a tatyóba bedobva. Már régóta nyúzom, mindenre használom ha épp nincs nálam semmi: pirosító, púder stb.... picike, strapabíró darab, nem kényes, könnyen tisztítható, nem pereg a szőre. Nagyon jó kis ecset!
Ja és természetesen szétnyitható, így púder felvitelére teljesen szuper. Ferdén vágott a szőre ami nekem a bronzosítóhoz és a pirosítóhoz teljesen megfelel. A benne található mágnestől picit nehéz, de ez csak a minőségét emeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 25.