Real Techniques

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicuska918, Módosítva: 2020. február 10.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

• krémes termékek felhordására
  • speciális alakja megkönnyíti az alkalmazását
  • utazáshoz és kézitáskába is
  • pontos és egyszerű alkalmazás

cherry19

2020. június 24.

Alapozóhoz-korrektorhoz nem szeretem (a szivacsukat preferálom), ám az elmúlt kb. egy évben nagy krémpirosító/bronzer rajongó lettem és ahhoz pedig kiváló!
Kézhátról veszem fel vele a terméket és "ütögető" mozdulatokkal dolgozom a bőrömbe, nem körkörös "húzogatással", úgy érzem úgy megzargatja az alapom.
Jól kézreáll, külön tetszik, hogy konkrétan marokra tudom fogni, mutatóujjammal a talpán nagyon jól tudok dolgozni vele. Nem hagy ecsetvonalakat, még a makacsabb pirosítónak használt rúzsaim is pár pillanat alatt egyenletesen, foltmentesen el tudom dolgozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.