Real Techniques

Ár:   1890 Ft és 4390 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db és 2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   1890 Ft és 4390 Ft
Kiszerelés:   1 db és 2 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1890 Ft

Alapozószivacs

• Lapos oldala: tökéletes a szem alatti és a homlok részre
  • Lekerekített oldala: az arc nagyobb területeire
  • Csúcsos vég: a kontúrozáshoz és a kicsi, nehezen elérhető részekhez, hibákhoz

Ár: 1890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
abicicaaa

2020. január 22.

Gyonyoruen eloszlatja az alapozot, van hogy lusta vagyok es be sem vizezem, igy is hasznalhato.
Egyetlen bajom vele, hogy hamar elkezd foszlani, par pici darab mar hianyzik belole.
Eleg sok termeket felsziv nedvesen, szarazon mar nem annyira.
Ar-ertek aranyban eleg jo.

Update kb egy evvel kesobb:
Ketto vettem egybe csomagolva, es mas anyaga van. Sokkal "szivacsosabb", gumisabb, egyaltalan nem foszlik. Kisebbre is dagad. Nem ertem miert kellett varialni vele, az elozo valtozat pont azert volt jo, mert eszmeletlen puha volt. Ez is szepen eloszlatja az alapozot, de nem adja azt a wow faktort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

Eleg sok termeket felsziv nedvesen, szarazon mar nem annyira.
Ar-ertek aranyban eleg jo.

Update kb egy evvel kesobb:

lovecreams

2020. január 22.

Bizony, de jó ááám! Nagyon puha, könnyen mosható, jelentősen megkönnyíti a reggeli készülődést! Azt is megkockáztatom, hogy jobb, mint a Beautyblender Pro..pedig...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

MLotti

2020. január 21.

Update:
Fél év mindennapi használat mellett 1 db repedés sincs rajta, én szerencsére abszolút nem tapasztalom, amit itt sokan említenek. Pink Pandáról rendeltem még júliusban 2 db-ot, a másikat fel sem bontottam azóta, annyira hibátlanul használható még az első. Mindazonáltal lányok, Müllerben most lehet kapni 1 db szivacsot, utazós tartóval 1650 Ft-ért, így nagyon megéri! 😊

2019.07.27
Szerelem ez a termék! A drogériás társaihoz képest elképesztően puha, egy élmény vele az alapozó felvitele. Én kifejezetten az alacsony fedésű, természetes végeredményt ígérő alapozókat szeretem (Pupa Milano-Active Light), és ez a kis csodaszivacs a lehető legkönnyebbé teszi ennek megvalósítását.
Számomra egész biztosan állandó darab lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

Update:

2019.07.27
Számomra egész biztosan állandó darab lesz!

Kamea

2020. január 21.

Mindig ecsettel, vagy kézzel szoktam felvinni az alapozókat. A RT márkától pedig – valami miatt – mindig idegenkedtem. Aztán névnapomra kaptam egy Mülleres ajándékutalványt, és beruháztam egy RT ecsetszettre, amiben ez a szivacs is benne volt. Csak zárójelben jegyzem meg, hogy azóta majdnem az összes, a szettben szereplő ecset a kedvencem lett. Ezzel a blenderrel egyetemben. Elámultam, hogy ezzel a benedvesített termékkel mennyivel természetesebb az eredmény, és egy álom volt vele dolgozni!
Aztán rövid használat után nekem is szembesülnöm kellett az előttem szólók által is említett problémával: miszerint hamar berepedezett, illetve foszlásnak is indult. Persze ebben én is nagyon hibás vagyok, mert hozzáértés híján „nekimentem” az ecsettisztító rücsivel és utána kezdődtek a bajok.
Azóta vettem egy műanyagtokos utazókiszereléses példányt, amit még nem próbáltam ugyan, de tapintásra már érezhető, hogy nem ugyanaz a minőség, mint ami az ecsetszettben volt található. Keményebb állag és méretre is kisebb kicsit.
Tehát egyetértek az előttem szólókkal abban is, hogy a kiszereléstől függően nagyon eltérő a minőség.
Gondban vagyok, hány csillagot adjak, hiszen az, hogy hamar elhasználódott elsősorban az én hibám, bár azt nem tudom, hogy rendeltetésszerű használat mellett mennyit bírt volna ki. De a minőségbeli különbségekről magam is megbizonyosodtam. Osztok-szorzok, emiatt kap egyelőre csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 21.

iifenopy

2020. január 20.

Rávettem magam, hogy megvegyem. Volt egy olcsó szivacsom ami már elhasználódott amit szerettem de nem volt semmi különös. Gondoltam ez a márkásabb csak jobb lehet de csalódnom kellett. Szárazan túlságosan durva, szinte karcolja az arcom, vizesen pedig túlságosan felpuhul. Használható, de azért egyértelmű csalódás. 2 csillag, mert tényleg gyorsan szakadozik (óvatosan bántam vele).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

cattitude

2020. január 20.

1 mosás után szakadozik és morzsálódik, én még ilyen igénytelen szemetet nem vettem ennyi pénzért :DDD soha többé

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Candy21

2020. január 18.

Tényleg jó kis szivacs nagyon szép vele a végeredmény szinte bele olvad a bőrömbe az alapozó ha őt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

juditjanka

2020. január 14.

Tök meglepő élmény, ami röpke 2 hónap után jött el. Mivel eleve ritkán alapoztam szivaccsal (EDDIG), igen, nagyon nem helyes használattal volt, hogy nem is nedvesítettem be, ami alapvető funkcióiban sem látja el a termék eredeti rendeltetését. De az eddigi kis szivacsaimmal én mindenfélét feltettem, ütögettem, legyen púder szemek alá vagy alapozó a hajtőnél, ilyesmi. Asszem valami h&m-es szivacsom volt, bevizeztem, jó volt úgy is, de semmi különös. DE EZ! Olyan fincsi lesz a textúrája is, hogy öröm fogni, és a hatása a legbénább alapozómmal is valami csodás. Nagyon megdobja a hatását az arcomon, és tényleg egységesít. MIndenkinek ajánlom, főleg azoknak, akik nem értik, mi a jó ezekben a kis szivacsokban :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Viki9727

2019. december 21.

Sokféle szivacsot próbáltam már, de főleg olcsó drogériásat. Mindenki imádta ezt a szivacsot így én is beruháztam rá. Nagyon jó, nagyon szépen eldolgozza az alapozót, szinte bele olvad a bőrömbe. Ecset és ez között ég és föld a különbség. Sokkal jobb, megéri nagyon az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

petra19970101

2019. november 12.

Régebben csak olcsó szivacsokat használtam alapozó felviteléhez, később gondoltam beruházok erre a blenderre. Nem bántam meg!
Nagyon puha, kellemes vele felvinni az alapozót, BB krémet, teljesen más az összhatása a sminkemnek. Megérte az árát, remélem tartós lesz! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.