Real Techniques

Ár:   3599 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

• Lapos oldala: tökéletes a szem alatti és a homlok részre
  • Lekerekített oldala: az arc nagyobb területeire
  • Csúcsos vég: a kontúrozáshoz és a kicsi, nehezen elérhető részekhez, hibákhoz

Ár: 4000 , Eladó: Elena1230
Állapot: ÚJ, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

lucus999

2024. március 22.

én eddig sheinről rendeltem a sminkszivacsaim és tényleg sokkal puhább de nagyon nagy különbséget nem vettem észre a kettő között, szívesen használom mert jó termék de a sheines pár száz forintos szivacsokkal is ugyanilyen jól lehet eldolgozni a termékeket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 22.

varga.laura4

2024. február 28.

Ez nekem a nagybetűs SMINKSZIVACS. Már nem is tudom hányat “fogyasztottam el” az évek során. Régebben megvettem a méreg drága Beautyblender szivacsát is, de ez bőven felülmúlja azt és még a pénztárcám sem akad ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 28.

gyongyalis

2024. január 24.

Legjobb szivacs, megéri teljesen az árát. Puha, könnyű vele dolgozni szinte teljesen megkönnyíti az alapozás menetét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

Zsani11

2024. január 24.

Jó kis szivacs. Nagyon puha, könnyen és gyorsan eldolgozza az alapozót. Nekem -1 csillag mert szerintem sok terméket vesz fel és szív fel a szivacs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

Buktareka

2024. január 24.

Kedvenc sminkszivacs márkám. Gyönyörűen el tudom oszlatni vele az alapozómat. Külön öröm, hogy van kis tartója, így utazáskor is tudom magammal vinni és nem ragad rá semmi szösz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

szt83

2023. december 21.

Gondoltam a saját márkás sminkszivacsok után kipróbálom ezt.. hát valami borzalom.. vizesen próbáltam eddig. Magába szívja az összes alapozót, így olyan mintha nem is csináltam volna semmit. Második, harmadik réteg után látszódik valami az alapozóból. Ami szerintem pazarlás. Próbáltam már hidratáló alapozóval, mattítóval egyikkel sem kompatibilis. Ezen kívül nagyon gyorsan megszárad a szivacs, többször újra kell nedvesíteni egy használat során. Egy előnye van, hogy nagyon puha, bár nem tudom ez előnye-e? A drogériás sminkszivacsok sokkal keményebbek, ami szerintem a használatot nem befolyásolja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 21.

manobeka

2023. november 8.

Egyszerűen szörnyű...van 7 high end alapozóm a Chaneltől kezdve Givenchy-ig minden..de egyikhez sem jó, túl puha.ÉS mivel ilyen puha, több alapozót szív be, mint amennyit feltesz az arcra.Nedvesen meg pláne nem jó.Kimoshatatlan..túlárazott.Utálom, a régi Ebelin rózsaszín volt az igazi, az isteni volt nedvesen, annak is a mostanilya olyan elcseszett lett..nm értem.Most rendeltem a Réphr-től, bízom benne, hog yjobb lesz. Az árát meg hagyjuk is ..Én sajnos nem szeretm ecsettel eldolgozni az alapozót.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. november 8.

Bonnieoo7

2023. október 13.

Biztos van ettől jobb is, szögezzük le! Életem folyamán volt már párféle ilyen olyan drogériás szerzeményem, amik megkövesedtek, szétestek stb.
Most egy Rossmann saját márkás és ez a Real techniques van használatban. Ez jó puha és tetszik a vágott része, amivel hozzá tudok férni kisebb részekhez. Amióta ez megvan prioritást élvez, ehhez képest másodlagos csak a for your beauty tojás, vagy a lapos alapozó ecsetek használata, mind teljesen háttérbe szorulnak. A hétköznapokon igyekszem minél kevesebb termékkel nyúzni a bőröm, ez azt jelenti, hogy korrektort, préselt barnító és transzparens púdereket dolgozok el vékonyan ezzel és RT ecsettel, ebből áll az "alapozás ". Természetesen a szemem, szemöldöm , szám is kiemelem, de módjával. Ezzel a blenderrel meg is tudom valósítani a természetes, vékony fedést amire pont szükségem van. Ha mégis szükségem van teljes alapozásra, akkor szép vékonyan, természetesen oldja meg azt is, kevés terméket vesz fel, nem érzem, hogy pazarlok.Tisztítása könnyű a szilárd sampon korongommal ragyogó és foltmentes lesz újra, de gondolom egy sima Dove is megfelelne erre a célra, vagy egy egyszerűbb zsírosabb kézmosó szappan.🧼

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 13.

duchess_g

2023. május 13.

Nagyon jó kis beauty blender. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy a pár éves darabomat lecseréltem egy újra nemrég. Nem tudom, mint változtattak rajta, de ezt az újat szinte lehetetlenség kimosni rendesen, sajnos az eredeti színét nem láttam már az első használat óta :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 13.

Petalodirosa

2023. április 27.

Nem foszlik szét, ha vigyázol rá. Megfelelően puha, nedvesen is szuper és könnyű tisztítani is. Nem drága, ezért az árért, megfelelő termék. Szárazon, ezzel a szivaccsal szeretem felvinni a t-vonalban a púdert. Nekem arra tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 27.