Real Techniques

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

• Lapos oldala: tökéletes a szem alatti és a homlok részre
  • Lekerekített oldala: az arc nagyobb területeire
  • Csúcsos vég: a kontúrozáshoz és a kicsi, nehezen elérhető részekhez, hibákhoz

Ár: 1000 , Eladó: bigdaybeauty
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után foxpost vagy postán maradó, személyes átvétel esetén készpénz

Kisviola

2021. február 24.

Szerettem,de szerintem elég sok terméket magába szív!
1/1,5 évet bírt nálam ,és a szokásos tisztítása közben elszakadt. Nem veszem újra,mert kipróbálnék olcsóbb szivacsot is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

Szerettem,de szerintem elég sok terméket magába szív!

Zsu23

2021. február 19.

Nem rossz, szépen el lehet vele dolgozni az alapozót, de őszintén szólva, szerintem nem csodaszer, legalábbis 2000 ft-ért szerintem nem tud többet, mint az 500 ft-os társai. (nekem talán egy picit még túl puha is)
De mivel tökéletesen teszi a dolgát, megkapja a 4 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 19.

De mivel tökéletesen teszi a dolgát, megkapja a 4 csillagot.

juccpucc

2021. február 10.

Nem gondoltam volna de leváltottam rá az alapozó ecsetemet 😅
IMÁDOM! Lehet picit többet vesz fel és szív be, de az eloszlatás az sokkal egyenletesebb vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Nem gondoltam volna de leváltottam rá az alapozó ecsetemet 😅

zsofc

2021. január 19.

Eddigi kedvenc szivacsom, korábban a DM-ben és Rossmannban kapható saját márkásokat próbálgattam, de azokat nem szerettem. Ez szépen eldolgozza az alapozót, és pont jó mennyiségű alapozót szív fel, hogy ne üljön a bőröm tetején a felesleg, de maradjon elég fedés is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 19.

csill87

2021. január 6.

Ud 2. : Azóta rájöttem hogy ettől sokkal jobban szeretem a puhább szivacsokat, ettől sokkal jobb anyagúak is vannak már azóta.

Ud.: Közben rájöttem, hogy új alapozóval kezdtem el együtt használni, a Revlonnak a Colorstay alapozójával, ami nagyon ragaszkodik mindenhez, az ecsetből sem nagyon akar kijönni, szóval erről nem a szivacs tehetett. A szivacskát most eltettem télre, a hámló, száraz bőrre biztos jobb lesz, mert most bevallom nem varázsolt el, ugyanolyan az eredmény mint egy jó ecsettel nekem, csak ez macerásabb.

Le vagyok maradva sminkszivacs téren, nekem még csak ez az első :) Mikor először megfogtam meglepődtem az anyagán, elképesztően pihi-puhi, plusz nagyon klassz, hogy megnő :) Szóval nagyon minőséginek tűnik az anyag.
Úgy egy hónapja ismerkedünk, de nem jutok dűlőre a termék felett. Egyrészt az alapozót tényleg szépen eldolgozza és végülis ezért van. De! Olyan szinten megfogja az alapozó, hogy alig tudom kimosni, mert persze a puha kis anyagát alig merem összenyomni, nehogy elszakítsam, de ez az én problémám.
Ami inkább aggaszt, hogy még most nyáron is elég sokáig tart a száradása. Másnap még mikor mosás után összenyomom érzem hogy a közepe tiszta nedves. Ez annyira a bacik szaporodásának szerintem nem tesz jót. Vagyis pont jót tesz. Télen gondolom még rosszabb. Emiatt szerintem 2-3 hónap után ki kellene dobni, de ahhoz meg drága. Nem tudom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Szamelin

2020. november 10.

Én ezt nagyon szeretem. Nagyon jól el lehet dolgozni vele az alapozót, sőt én a korrektort is ezzel viszem fel. Engem nem zavar, hogy viszonylag sok terméket nyel el, legalább nem esem túlzásokba a mennyiséggel :D Nekem több mint egy év után kezdett csak el berepedezni, de még így sem használhatatlan. Én mosogatószerrel tisztítom, mivel az oldja az olajat, tökéletesen ki lehet tisztítani vele :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Fanncsi05

2020. november 5.

Szerintem ez egy nagyon jó szivacs. Szépen megdagad ha bevizezem. Én nem úgy vettem észre, hogy sok terméket szívna magába. Baba samponnal jól ki tudom mosni. Megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 5.

Naftalin

2020. november 4.

2 db-ot elhasználtam belőle, harmadikat már nem vettem. Ami számomra is zavaró, hogy rengeteget felvesz az alapozóból, kimosás után kb. a kitett mennyiség felét beszippantja, amit aztán borzasztó nehéz kiszedni belőle, akármilyen alaposan is mostam (olaj+szappan kombó), foltos maradt. Ugyanezt sosem tapasztaltam az ebelines blendernél, közel sem szív be annyi terméket és szépen ki lehet mosni is. Az kicsit keményebb ugyan, de egyáltalán nem számottevő a különbség. Tény, hogy jó anyaga van, de az enyém is hamar berepedt, pedig nem vájom bele a körmeimet, ami azért az árához képest csalódás volt. Maradok az ebelinesnél, ami legalább kétszer annyi ideig bírja és nem repedezik, ezt legfeljebb akkor venném újra, hogyha az valamilyen oknál fogva épp nem lenne kapható és akciós. Az ecseteiket szeretem, de ez a szivacs nekem nem igazán vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Dudoka77

2020. november 4.

Sokallom azt a termékmennyiséget, amit ez a szivacs képes magába szippantani, ezért az alapozó felviteléhez az ujjaimat használom. Ezzel a módszerrel is éppen olyan alaposan el lehet dolgozni a folyékony alapozókat, de még a stifteseket is, én legalábbis nem látok különbséget sem a végeredményben, sem tartósságban. Ellenben a por állagú púdereket az alapozó rögzítéséhez és mattításához mindig szivaccsal ütögetem be, ami jobb fixálást eredményez az ecsetes megoldásnál. Tényleg egész nap ragyogó sminket lehet elérni ezzel a technikával. Ugyanakkor nem ragaszkodom ehhez a márkához, hiszen kétségkívül puhább az átlagos sminkszivacsnál, de semmivel sem tartósabb, és annyival nem is eredményesebb, mint amennyivel drágább. Az enyém 4-5 használat után megsérült, de persze nem dobtam ki, ettől a kis esztétikai hibától függetlenül még használható. Tény, hogy kellemes vele sminkelni, de nem nélkülözhetetlen és pótolhatatlan darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

Kittykkovesdi

2020. október 13.

Az enyém kb. fél évig bírta, nem volt vele semmi gond, viszont a vége felé már picit megkeményedett az alja. Újravevős termék nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.