Best of Beauty 2019

Ár:   1890 Ft és 4390 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db és 2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   1890 Ft és 4390 Ft
Kiszerelés:   1 db és 2 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1890 Ft

Alapozószivacs

• Lapos oldala: tökéletes a szem alatti és a homlok részre
  • Lekerekített oldala: az arc nagyobb területeire
  • Csúcsos vég: a kontúrozáshoz és a kicsi, nehezen elérhető részekhez, hibákhoz

Ár: 1890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Lizz07

2019. július 11.

Szép, természetes végeredményt érek el a használatával. Gyorsan lehet vele dolgozni és jól tisztítható. Mindig lesz belőle itthon, az már biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

sztike

2019. június 28.

Drágállottam nagyon sokáig. Egészen pontosan addig, amíg a korábban használható olcsóbb alternatívákból (rossmannos, dm-es) gumilabda nem lett. Azóta úgy gondolom, az a drága alapozószivacs, amit még használni sem tudok, mindegy, mennyire tűnik olcsónak. Tegnap lett végleg elegem, elmentem a Müllerbe és vettem egy dupla csomagot ebből. És láss csodát, azt kaptam, ami a dobozra van írva: 2 db sminekelésre alkalmas blendert, ami víz hatására megdagad, puha marad és egyenletesen felviszi az alapozót. Befejeztem az értelmetlen pénzszórást, már csak ilyet fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

LolaDobrev

2019. június 28.

sokkal jobb, mint a drogériás "társai".. gyorsabban lehet vele dolgozni, és könnyebb tisztán tartani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

kovexti

2019. június 13.

Pink Pandán 2990 Ft volt a dupla csomag. Azonnal lecsaptam rá. Az Original Beauty Blendert használtam, már többet elhasználtam, de nehéz beszerezni és drága is, ezért egyből megrendeltem. Ma próbáltam ki először, egyelőre tetszik. Mint minden szivacsot, ezt is úgy hazsnálom, hogy vízben 'megdagasztom' majd kicsavarom a folyadékot belőle. Nagyon tetszik az állaga, a mérete, és praktikus a lapos oldal, habár kcisit szokatlan, miután évekig a tojás alakú szivacsot használtam. Még kicsit szoknunk kell egymást, de egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem, és a jobb ára miatt lehet végleg váltok rá. Pozitív első benyomásom miatt megadom neki az 5 csillagot, ha változik valami, updatelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

kremmanias24

2019. június 5.

Én kicsit drágállok egy szivacsért ennyit kiadni, de gondoltam egyszer belefér. Benedvesítés után használom, és nagyon remekel nálam, szépen lehet vele építeni is. Talán a kimosása ami nehézkes nálam, de az lehet, csak az én hibám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Bzsofia35

2019. május 29.

nekem se volt még eredeti beauty blenderem, de szerintem nem is lesz, miután ez a szivacs egy álom, semmit se hiányolok , csodás a végeredmény vele és az ára is kedvező ! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

FurcsaKavics

2019. május 29.

Az eredeti beauty blendert még nem próbáltam, de több féle drogériás alternatívát már igen (rossmann, yves rocher stb.). Azokkal összehasonlítva jóval puhább, és rugalmasabb az anyaga. Nincs olyan "gagyi" alapozó vagy korrektor, amit ne lehetne vele szépen eldolgozni. (Kicsit túlózva ugyan, de gagyi alatt azt értem, hogy állagából adódóan nem épp megfelelően felvihető a termék. Általában a gyanusan olcsó sminkcuccoknál valljuk be, de előfordul, hogy nem azt kapjuk, amit vártunk. :D) Ára közepes, de jól bírja, és nekem még nem esett szét, pedig jó pár hónapja megvan, és heti rendszerességgel elmosom. Kézre esik, és jó, hogy több féle oldala van, mivel tényleg a minden felvitelére/eldolgozására is alkalmas. Bármikor szívesen újravenném. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

amazing

2019. május 10.

Ezelőtt KAP blendert használtam, ami kb. hasonló szintű végeredményt hozott, mint ez a szivacs, viszont ennek az ára sokkal barátibb. Imádom, egyszerű a használata, a szivacs nagyra nő a víz hatására, gyorsan lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

wowbagger

2019. május 2.

Eredeti beauty blenderem még nem volt, de emellé nem is érzem szükségét beszerezni. Rossmannos és dm-es szivacsokkal próbálkoztam előtte, amik olyanok voltak, mintha egy darab kővel ütném a fejem. Ez a szivacs nagyon puha lesz, kényelmes vele dolgozni, mindenhova beférek vele, púderezéshez is őt használom. Igen, valamennyit elnyel az alapozóból, de ez legyen a legnagyobb probléma. Tény és való, hogy nem bír ki egy évet, én kábé három hónap után válok meg tőle, de addig napi szinten használom. Ja igen, és könnyen tisztítható.
Kettes csomagban korrekt áron kapható a müllerben, szóval inkább ezt vegyétek a drogériából, mint mindenféle más, kőkemény, sajátmárkás szivacsokat. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

umpalumpa

2019. május 2.

Kevés tapasztalatom van sminkszivacsokkal, inkább piciket használtam szemeim alatt. Egy ideig ecsetel vittem fel az alapokat, aztán kézzel, és ha jól emlékszem, csak az Ebelin borzasztóan kemény tojáskájával kínlódtam az arcomon.
Ebben tetszik, hogy puha lesz, könnyen fogható, bár kicsit bumszlinak érzem (valszeg nem ez az én igazi műfajom), szépen bele tudom püfölni a bőrömbe a termékeket, könnyű kimosni a masszívabb kencéket is (meglepő), de egy kicsit jobban eszi az alapozót/bb krémet, mint szeretném.
Ritkán használom, mert mostanában nem csinálok nagy ügyet a sminkelésből, ezért hónapok óta megvan. Ha tönkre megy nem tudom veszek-e, mert elvoltam nélküle is. A szemem alatti korrektorhoz meg marad a pici blender vagy az ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.