Real Techniques

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

• Lapos oldala: tökéletes a szem alatti és a homlok részre
  • Lekerekített oldala: az arc nagyobb területeire
  • Csúcsos vég: a kontúrozáshoz és a kicsi, nehezen elérhető részekhez, hibákhoz

Ár: 1900,-Ft , Eladó: mimicike
Állapot: Új,szett része volt, ezért nincs dobozban, Helyszín: Szombathely, fizetés: bank vagy személyes
Ár: 1000 , Eladó: bigdaybeauty
Állapot: 1szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után postán maradó/foxpost vagy személyesen készpénz

Szamelin

2020. november 10.

Én ezt nagyon szeretem. Nagyon jól el lehet dolgozni vele az alapozót, sőt én a korrektort is ezzel viszem fel. Engem nem zavar, hogy viszonylag sok terméket nyel el, legalább nem esem túlzásokba a mennyiséggel :D Nekem több mint egy év után kezdett csak el berepedezni, de még így sem használhatatlan. Én mosogatószerrel tisztítom, mivel az oldja az olajat, tökéletesen ki lehet tisztítani vele :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Fanncsi05

2020. november 5.

Szerintem ez egy nagyon jó szivacs. Szépen megdagad ha bevizezem. Én nem úgy vettem észre, hogy sok terméket szívna magába. Baba samponnal jól ki tudom mosni. Megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 5.

Naftalin

2020. november 4.

2 db-ot elhasználtam belőle, harmadikat már nem vettem. Ami számomra is zavaró, hogy rengeteget felvesz az alapozóból, kimosás után kb. a kitett mennyiség felét beszippantja, amit aztán borzasztó nehéz kiszedni belőle, akármilyen alaposan is mostam (olaj+szappan kombó), foltos maradt. Ugyanezt sosem tapasztaltam az ebelines blendernél, közel sem szív be annyi terméket és szépen ki lehet mosni is. Az kicsit keményebb ugyan, de egyáltalán nem számottevő a különbség. Tény, hogy jó anyaga van, de az enyém is hamar berepedt, pedig nem vájom bele a körmeimet, ami azért az árához képest csalódás volt. Maradok az ebelinesnél, ami legalább kétszer annyi ideig bírja és nem repedezik, ezt legfeljebb akkor venném újra, hogyha az valamilyen oknál fogva épp nem lenne kapható és akciós. Az ecseteiket szeretem, de ez a szivacs nekem nem igazán vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Dudoka77

2020. november 4.

Sokallom azt a termékmennyiséget, amit ez a szivacs képes magába szippantani, ezért az alapozó felviteléhez az ujjaimat használom. Ezzel a módszerrel is éppen olyan alaposan el lehet dolgozni a folyékony alapozókat, de még a stifteseket is, én legalábbis nem látok különbséget sem a végeredményben, sem tartósságban. Ellenben a por állagú púdereket az alapozó rögzítéséhez és mattításához mindig szivaccsal ütögetem be, ami jobb fixálást eredményez az ecsetes megoldásnál. Tényleg egész nap ragyogó sminket lehet elérni ezzel a technikával. Ugyanakkor nem ragaszkodom ehhez a márkához, hiszen kétségkívül puhább az átlagos sminkszivacsnál, de semmivel sem tartósabb, és annyival nem is eredményesebb, mint amennyivel drágább. Az enyém 4-5 használat után megsérült, de persze nem dobtam ki, ettől a kis esztétikai hibától függetlenül még használható. Tény, hogy kellemes vele sminkelni, de nem nélkülözhetetlen és pótolhatatlan darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

Kittykkovesdi

2020. október 13.

Az enyém kb. fél évig bírta, nem volt vele semmi gond, viszont a vége felé már picit megkeményedett az alja. Újravevős termék nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

balankaa01

2020. október 2.

Nem gondoltam, hogy ekkora különbség tud lenni szivacs és szivacs között, eddig többfélét használtam, legtöbbször az Ebelin szivacsát vettem újra, de utáltam, nem lehetett rendesen kimosni, a színét meg formáját is gyorsan elvesztette, nem hasonlított semmire. Egyszer ráfutottam erre elfogadható áron, megvettem. Hogy rövidítsük a történetet: most már ott tartok, hogy szeretném kipróbálni a Beauty Blendert is, mert furdal a kíváncsiság. :D
Nagyon kellemes érzetű kis szivacs, szépen megduzzad, maradéktalanul ki tudom mosni belőle az alapozót – igaz, mostanában nagyon ritkán sminkelek, és így minden alkalom után ki is mosom. Nagyjából 3 hónap után még mindig hasonlít magára, egy helyen sincs elszakadva. Szerintem engedi a színét, mert kissé megfakult, de nem izgat. Vegyétek, bolondok! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 2.

szafficska

2020. szeptember 29.

Nekem nagyon bejött. Jó az alakja, szépen megdagad ha bevizezem, én a Müllerben vettem, 1600 ft volt, a kis műanyag tartójával együtt. Szerintem megérte, teljesen jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

kisbobitas

2020. szeptember 1.

Kicsit több, mint 1 éve használom ezt a fajta szivacsot, szerintem nem rossz. Szépen felviszi az alapozót, de azért szívja is be magába ami miatt több alapozót kell használnom. Mosásnál vigyázok vele, mert a szélei könnyen szakadoznak.
Használat után hajlamos a penészedésre, de ez szerencsére nagyon ritkán fordul elő és ilyenkor nagyon alaposan kimosom. Ez fura, mert az olcsóbb szivacsaimnál ilyen sosem fordult elő.
Legszívesebben 3,5* adnék neki, de mivel ilyen nincs ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Legszívesebben 3,5* adnék neki, de mivel ilyen nincs ezért 4*

svekits

2020. augusztus 26.

Nekem eleinte nagyon tetszett, viszont elég változó a minősége. Volt, ami hónapokig, fél évig jó volt, egy másik pár hét után elszakadt, szétmorzsálódott. Nem voltak egyformán puhák, nem egyformán vették fel a nedvességet, és számomra ez egy elég elfogadhatatlan dolog, hogy egy termék ennyire megbízhatatlan legyen. Most attól függetlenül, hogy végülis az összessel meg tudtam oldani a sminkelést, és szép eredményt kaptam, de ügyeskedni kellett vele, de így hogy vegye meg az ember jó szívvel a következőt? Az eddig használt 4-5 szivacs közül szinte egyik sem viselkedett egyformán vagy nem voltak egyforma puhák, stb. Legutóbb már úgy voltam vele, inkább kiadom a több pénzt az eredeti beauty blenderre, mert az mindig ugyanolyan minőséget hoz. Én amúgy mosom minden használat után (vagy ha csak kicsit használtam, akkor minden második után), így nem halmozódik fel benne a festék, és szerintem mosni is könnyű, sima babasamponnal szoktam csinálni, de moint írtam, nagyon összevissza használódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

KlaudiaZs

2020. augusztus 24.

Na ezt a szivacsot nem tudom hova tenni, de még egyszer nem veszem meg az biztos. A mostani a 3. amit 1 év alatt elhasználok belőle, ami röhejes, ráadásul egyik se volt ugyanolyan minőség! Az elsőt évekkel ezelőtt Angliából rendeltem, de csak nemrég vettem elő, és imádtam az alapozást vele, természetes, gyönyörű arcbőr, s bár rengeteg alapozót magaba szívott, nem zavart, mert így sose volt maszkos vagy csíkos, és nekem ez volt a cél. Viszont kb fél év alatt tönkrement, berepedt, szétszakadt, mire megvettem az Essentials szettet, úgyis kellett pár olyan ecset meg ugye ez a szivacs is. Na az abban levő szivacs más volt, mint az első. Sokkal puhább, nem is lehetett túl jól kimosni, egy idő után maradt benne az alapozóból meg korrektorból, és pár hónap alatt szétszakadt. Meglepődtem, de mivel még így is szép eredményt értem el vele, megvettem még egyszer, ezúttal viszont csak magát a szivacsot. Na ez a mai nap szakadt meg egy helyen, pedig nincs 2 hónapja se, hogy használom, silány a minősége. Ráadásul az elejétől kezdve túl puha volt, szárazon olyan volt, mint az első verzió vizesen (!!!), és már az előzőnél se tetszett hogy puhább, mint az angliai, de ennél igazán szembetűnő. Amit végképp nem tudok hova tenni, hogy ez pillanatok alatt megszívja magát vízzel, de ha kinyomnám a vizet, összenyomott marad! Nem "bouncy" ami nagyon vicces lenne, csak így használhatatlan. Az első használat után ez a 3. verziójú változat úgy magába szívta az alapozót, hogy nem lehetett kimosni, azóta is foltos, ja és ha összenyomom, a közepe keményebb, mintha oda nem is jutott volna víz és lenne valami "mag". Egyik szivacsot se használtam egy év alatt máshogy, sőt se az alapozóm fajtája se a korrektorom nem változott, csak ez a szivacs. Az első 5 csillagot kapna tőlem, de a többi 1et se érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.