Real Techniques

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

• Lapos oldala: tökéletes a szem alatti és a homlok részre
  • Lekerekített oldala: az arc nagyobb területeire
  • Csúcsos vég: a kontúrozáshoz és a kicsi, nehezen elérhető részekhez, hibákhoz

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Siculus

2019. október 23.

Nekem csalódás. A 790 forintos h&m-es szivacsomat upgradeltem a RT-re és tök jó volt, tényleg puha és szépen viszi fel a sminket és jó párat el is használtam belőle. Na már most... egy az, hogy megváltoztatták a "formulát" és most már ez sem finom puha, hanem ugyanolyan kemény, mint a gagyibb verziók, olyan, mintha csomó lenne a közepén, annyira kemény. A másik az, hogy a legutóbbi tényleg a legelső csap alá rakásnál berepedt és elszakadt... rohadt ideges voltam. 2000+ forintos szivacs és használni -nemhogy mosni- nem lehet, mert szakad össze-vissza. A mosásról ne is beszéljünk, darabokban morzsolódik, lehetetlen tisztítani, már szétvágva használom őket, hogy legyen "tiszta" és "épp" oldala, mert rendszeres használat és tisztítás mellett 1 hónapig bírja maximum. És mindemellett szó szerint issza az alapozót, ami a 2000 ft-osnál nem is zavart, de a YSL alapozómat azért sajnálom erre. Nem vagyok hajlandó kiadni a jövőben egy szivacsért ennyit, pláne rohangálni a kuponokkal érte, mert tök mindegy, mit csinálok, egy sminkszivacs úgysem lesz 2 hónapnál hosszabb életű, pláne, hanem lehet kimosni rendesen. Aliról rendeltem vagy ötféle szivacsot, remélem valamelyik beválik. Szeretem ezt a márkát és a szivacs sem végtelenül rossz(ha valaki 3 hetente vesz újat) de most fájó szívvel szakítok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

rakori

2019. október 15.

Az eddig használt összes RT terméket tudnám ajánlani, ezt a szivacsot különösen. Sokáig használható, valóban a nehezen elérhető részekhez is tökéletes, messze a legjobb, amit próbáltam. Szépen, egyenletesen fel tudom vele vinni az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Rencsi93

2019. október 5.

Ritkán írok már mostanában véleményt, inkább akkor teszem, ha valami tényleg fenomenális dologra teszek szert, vagy egy irtó rosszra :) ! Én csak bíztatni tudom azokat, akik gondolkoznak azon, hogy kipróbálják vagy sem.
Egyszerűen nem hittem el, hogy ez jobban funkcionálna mint a Bősz duofibre ecsetem, de azt kell mondjam, látványosan szebben mutat rajtam az alapozó, sokkal egyenletesebb, szépen eloszlik ha szivacsozok és nagyon könnyű is vele dolgozni, mert a látszat ellenére nagyon puha.
Kicsit benedvesítve kell használni és érdemes minden használat után kimosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Kicsit benedvesítve kell használni és érdemes minden használat után kimosni.

Rekaa09

2019. október 4.

Ebayről rendeltem kb. 1500 Ft-ért. Előtte Ebelint használtam (de azt már régóta nem láttam a boltokban), így erre esett a választásom a kedvező ára miatt, valamivel jobb mint az Ebelines, de azt is szerettem. Rossmannból is próbáltam, nekem az kevésbé vált be. Én 2ezer forintnál nem adnék ki többet rá, hiszen higiéniai okok miatt fél-1 éven belül úgy is ki kell dobni, ez tökéletesen megfelel nekem a célra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

UnicornsOfLove

2019. október 3.

Már régóta meg akartam venni de valahogy sosem került rá sor. Nemrég viszont Ausztriában voltam és én is beszereztem. Csodás!!! Először egy iszonyat kemény, szinte összenyomhatatlan Ebelin fekete sminkszivacsom volt, hát az botrány. A semminél persze jobb volt, szóval míg nem tudtam milyen a jó, elvoltam vele. Utána vettem egyet a H&M-ben, ami klasszisokkal jobb volt, akkor mondtam azt hogy ááh, hát de hülye vagyok, miért nem ezt használtam eddig? És most: a szivacsok szivacsa.. össze sem lehet hasonlítani egyikkel sem! Mintha konkrétan nem is ugyanaz lenne az alapozóm, hanem egy sokkal de sokkal jobb cucc!! Egyébként rá van írva hogy 1-3 havonta cserélni kell, szóval ilyen alapon az "elmorzsolódás" amire sokan panaszkodtak, nem kellene hogy gond legyen :D Persze tudom, hogy ezt senki se csinálja :D Meg se merem mondani, az előző meddig volt meg :DD de ha tisztítjuk, akkor csak nem gáz.
Szóval mindent egybevetve, csillagos ötös! Készülök is a munkába 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Szóval mindent egybevetve, csillagos ötös! Készülök is a munkába 😊

darkoadrienn

2019. szeptember 21.

Mér régóta érlelődik bennem a vélemény erről a sminkszivacsról, és most itt látom, más is járt hasonlóan ezzel a termékkel. Szóval az van, hogy jó pár évvel ezelőtt rendeltem Angliából egy kétdarabos pakkot, akkor nagyon elégedett voltam vele. Magasan felülmúlta az összes sminkszivacsot, amit itthon lehetett kapni. Jó sokáig használtam őket, aztán elkezdtem kísérletezni más szivacsokkal, ecsetekkel stb. Egyre jobb lett a no name kínálat is, de aztán pár hónapja vettem ismét egy kétdarabos csomagot Ausztriában, és nagyon furcsa dolgot tapasztaltam. Az elsőn, amit használni kezdtem, éreztem hogy másmilyen, mint a pár évvel ezelőtti. Nekem jobban tetszett, puhább volt, könnyebb volt belőle kifacsarni a vizet, kellemesebben volt nedves, nem olyan tocsogós vizes, és úgy éreztem, jobban is terítette az alapozót. Megörültem, arra gondoltam, talán ilyen lehet az igazi BeautyBlender?! Aztán lecseréltem, és a dobozban lévő másik szivacs mintha nem is ugyanattól a márkától származott volna. Lyukacsosabb volt, nem olyan puha, mint a másik, jobban szívta a vizet, az alapozót, és pár hét(!) után berepedett. Teljesen elvesztettem a RT szivacsokba vetett bizalmamat. Ezek után, komolyan mondom, rendelek egy fake ebayes beauty blendert. 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

ngsrr

2019. szeptember 20.

Bakker azt hittem ez a szivacsok szivacsa (vegulis az is) de ebayen rendeltem egy fake beautyblendert (feketeben, meg a doboza is olyan mint az eredetinek) es egy alom!! nagyotonal megvizsgalva vizesen: a rt szivacs sokkal buborekosabb, a fake bb pedig sokkal surubb, de kozben nagyon puha es rugalmas, kicsit mintha mar-mar “hab” allagu lenne, es olyan rugalmas, hogy ha osszecsipem az ujjammal, epphogy nem ossze ernek az ujjbegyeim. 1500 ft korul volt usd-bol forintra valtva, de mindkettot imadom, bejott nagyon hogy az rt-nek csapott a vege. ja, es az rt-m hamarabb kezdett el sokkal morzsolodni mint a fake. ujabban gyogyszertari benzinnel kezdtem oket tisztitani, hatasos nagyon, viszont az rt szivacsom kifakitotta, a masikat meg abszolut nem, 1 ev utan is mintha uj lenne. baratnom a rozsaszin fake-et rendelte meg, az nem olyan jo, sokkal kemenyebb, viszont abban meg az a pozitivum hogy ha egyszer benedvesited, 2-3 napig is nedves marad, a lusta fajtaknak mint en ez nagyon kiraly. osszessegeben boven megeri az arat az rt es a fake is, a faket valasztanam, de biztos hogy nem valnek meg az rt-tol sem, mert tenyleg hibatlanul teljesit. teljesen megvaltoztatta az eletem, miota leszoktam a gagyi, drogerias, vacak kemeny szivacsokrol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Kremcica

2019. szeptember 20.

Update:
Csak nekem romlott a minősége? Eddig is könnyen foszlott, de a legújabb szivacs mikor kimosom és kinyomkodom konkrétan benne marad az ujjnyom és teljesen eltorzul, nehezen szárad. -1 *

A szivacsok szivacsa. Drogériással már nem próbálkozom, nemrég belefutottam egy botrányosan vacakba, akkor határoztam el hogy maradok ennél. Kicsit puha ami számomra még mindig jobb mintha full műanyag kemény lenne, és mégis nehéz kimosni belőle a maradék festéket. Még a legelsőnél én is megjártam, ha nagyon intenzíven tisztítjuk kiválhatnak belőle darabok. Tipp: rakjátok bele egy mosózsákba és a ruhákkal együtt mossátok ki. Kijön minden ami a kézi mosásnál nem. Viszont csodásan lehet elegyengetni vele az alapozót, korrektort és minden krém állagú terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Update:

Massacre

2019. szeptember 15.

Ár-érték arányban egész jó, puha, jó az alakja, ezért viszonylag könnyen lehet vele dolgozni. Én mindig bevizezem előtte és úgy sokkal könnyebb szerintem vele felvinni az alapozót vagy korrektort. A foltok is teljesen jól kijönnek belőle, én személy szerint mosogatóval és olívaolaj keverékkel szoktam kimosni, mindent kihoz belőle, de tényleg. Egyetlen hibája, hogy könnyen szakad, úgyhogy mosásnál vigyázni kell rá, szóval nem tudom mennyire lesz tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

kisski

2019. szeptember 4.

Nem is kell nála jobb, egyszerűen imádok vele alapozni. Bőven megéri az árát, drogériás viszonylatban nem is sikerült találnom hasonló terméket. Nagyon jó a kialakítása, és könnyű vele dogozni. Ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.