Real Techniques

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

• Lapos oldala: tökéletes a szem alatti és a homlok részre
  • Lekerekített oldala: az arc nagyobb területeire
  • Csúcsos vég: a kontúrozáshoz és a kicsi, nehezen elérhető részekhez, hibákhoz

wowbagger

2019. május 2.

Eredeti beauty blenderem még nem volt, de emellé nem is érzem szükségét beszerezni. Rossmannos és dm-es szivacsokkal próbálkoztam előtte, amik olyanok voltak, mintha egy darab kővel ütném a fejem. Ez a szivacs nagyon puha lesz, kényelmes vele dolgozni, mindenhova beférek vele, púderezéshez is őt használom. Igen, valamennyit elnyel az alapozóból, de ez legyen a legnagyobb probléma. Tény és való, hogy nem bír ki egy évet, én kábé három hónap után válok meg tőle, de addig napi szinten használom. Ja igen, és könnyen tisztítható.
Kettes csomagban korrekt áron kapható a müllerben, szóval inkább ezt vegyétek a drogériából, mint mindenféle más, kőkemény, sajátmárkás szivacsokat. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

umpalumpa

2019. május 2.

Kevés tapasztalatom van sminkszivacsokkal, inkább piciket használtam szemeim alatt. Egy ideig ecsetel vittem fel az alapokat, aztán kézzel, és ha jól emlékszem, csak az Ebelin borzasztóan kemény tojáskájával kínlódtam az arcomon.
Ebben tetszik, hogy puha lesz, könnyen fogható, bár kicsit bumszlinak érzem (valszeg nem ez az én igazi műfajom), szépen bele tudom püfölni a bőrömbe a termékeket, könnyű kimosni a masszívabb kencéket is (meglepő), de egy kicsit jobban eszi az alapozót/bb krémet, mint szeretném.
Ritkán használom, mert mostanában nem csinálok nagy ügyet a sminkelésből, ezért hónapok óta megvan. Ha tönkre megy nem tudom veszek-e, mert elvoltam nélküle is. A szemem alatti korrektorhoz meg marad a pici blender vagy az ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

Pannamaris

2019. április 27.

Már többször újra vettem, mert szeretem használni, de max.2 hónapot bír aztán elkezd szétmorzsolódni.Ennyi pénzért kicsit tartósabb is lehetne, ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

annroi

2019. április 20.

Ezelőtt csak egy olcsóbb verziót használtam, ami nyilván nem volt jó, és sose értettem miért van ekkora hype egy szivacs miatt. Aztán gondoltam egyszer élünk, kipróbálom. Mióta megvettem, egyszer se használtam az alapozóecsetem! Annyira könnyű vele dolgozni, és olyan szépen lehet vele felvinni az alapozót, hogy nem hiszem el. Sokkal hamarabb megvagyok az alapozással. Nem szív fel sok festéket, és könnyű tisztítani. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

tinyblackpaw

2019. április 8.

Sokan az eredeti BeautyBlender-hez hasonlítják, azzal még nem volt tapasztalatom viszont az Ebelin-es blenderhez viszonyítva jobb. Tetszik a nagy felületű lapos oldala, gyorsabban és egyenletesebben tudom eldolgozni az alapozót bár tény, hogy kicsit több alapozót szív magába mint kellene. Ezzel egyébként nincs annyira problémám, természetesebbnek látszik az összkép. Kisebb, nehezebben hozzáférhető zugokhoz egy hegyes végű apró sminkszivacsot használok, de ez minden más beauty blendernél alkalmazom kiegészítésként a precízebb eldolgozás érdekében. Könnyen tisztítható, abszolút jól bírja a strapát, nem morzsolódik, nem használódott el több hónapnyi használat után sem és baking-hez is jól használható a kialakítása miatt. Nem túl puha, nem túl kemény, szép munkát lehet vele végezni, ár-érték arányban ideális. 4,5 csillagot adnék rá legszívesebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Kiscica15

2019. április 8.

Mindig is a szivacsokat preferáltam az alapozó és korrektor eldolgozásához, ezért a sok pozitív vélemény miatt, úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt a szivacsot. Nagyon szépen és gyorsan el lehet vele oszlatni az alapozót, csúcsos kialakítása miatt kényelmesen elérhető a szemzug is. Elvileg 3 havonta kéne cserélni, de nekem sokkal tovább bírta. :) Ár-érték arányban a legjobb szivacs, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

mlexa

2019. március 30.

Nagyon jó kis termék, abszolút csodás eredményt lehet vele elérni. Ár - érték arányban tökéletes! Az igazi beauty blendert is próbáltam, de az két hónap alatt tönkrement, úgy, hogy majdnem 6000-ret fizettem érte... Ez sokkal tovább bírja és számomra az eredmény is szebb valahogy. Mellesleg jóval olcsóbb is, mint az igazi! Én ennél maradok, mert nagyon bevált! 😊😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Babsszi

2019. március 21.

Próbáltam már pár sminkszivacsot, de nem lettek a kedvenceim, én alapozóecsetes lány vagyok. Viszont ez a szivacs, na ez első használatra szerelem lett. Beautyblendert nem használtam még, viszont ezt bátran ajánlom mindenkinek. Árban is egész kedvező, puha és gyönyörűen fel lehet vinni vele az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

LedaKoszegi

2019. március 19.

Könnyű vele dolgozni, szépen megdagad és árban is kedvező. Általa különböző hatást érhetünk el pl. az alapozó felvitelekor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

stiles

2019. március 5.

Nem rossz, szépen felviszi az alapozót, puha, könnyű tisztítani, a vágott része nagyon tetszik, de az eredeti beautyblendert milliószor jobban szeretem, hiába drágább. Ez kicsit több alapozót szív fel, és lassabban lehet vele dolgozni, mint a beautyblenderrel, ezzel foltos marad valamiért az alapozóm, ha tényleg csak 5 percem van sminkelni. A szemzugomba sem passzol annyira a csúcsos része, mint a beautyblenderé, valahogy nekem ez a szivacs túl nagy ahhoz, hogy korrektorral is használjam. Ha épp nem akarok sokat költeni, megveszem ezt, mert ár-érték arányban nagyon jó, de az eredetit sajnos sokkal jobban szeretem, hiába nevetségesen drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.