Real Techniques

Ár:   1890 Ft és 4390 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db és 2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   1890 Ft és 4390 Ft
Kiszerelés:   1 db és 2 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1890 Ft

Alapozószivacs

• Lapos oldala: tökéletes a szem alatti és a homlok részre
  • Lekerekített oldala: az arc nagyobb területeire
  • Csúcsos vég: a kontúrozáshoz és a kicsi, nehezen elérhető részekhez, hibákhoz

Ár: 1890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Kriszta180222

2019. február 4.

Jó jó, de mégsem lett a kedvencem a nagy hipe ellenére sem. Nagyon beszívja magába az alapozót, és nem is mindegyikkel szeretem használni, és sajnos már most látom rajta, hogy nem lesz hosszú élete.

Csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Több blendert próbáltam már olcsóbb árkategóriában, de ez egy szuper kis termék. VISZONT.. még nem használom elég ideje, így csak 4 csillagot kap, mégpedig azért, mert a W7 blendere szinte megszólalásig hasonlít rá puhaságban, hatékonyságban, tisztításban, csak az nem vágott viszont még jóval olcsóbb. A W7-et már lassacskán 1 éve nyúzom rendületlenül és most kezdett el 1-2 hete icipicit viseltes lenni. Bízom nagyon a RT-ben is, reméljük teljesít hosszútávon is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

vinetta

2019. február 4.

Igaz, hogy jó puha, de nekem nagyon hamar elhasználódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

Igaz, hogy jó puha, de nekem nagyon hamar elhasználódott.

doraorsolya

2018. december 30.

Nagy kedvencem, az árához képest jó munkát végez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

Nagy kedvencem, az árához képest jó munkát végez.

TimeaZsofia

2018. december 9.

Vitathatatlanul a legjobb sminkszivacs ebben az árkategóriában. Amiben jobb számos más drogériában kapható társánál számomra, hogy könnyen tisztítható és nagyon tartós. Ha tönkremegy, újraveszem. 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

eszti87

2018. november 23.

Gondoltam, kipróbálom a szivacsos felvitelt, de semmiképp nem a méregdrága Beautyblenderrel akartam kezdeni....helyette DM-es sajátmárkás szivaccsal próbálkoztam és teljesen rendben volt. Viszont a Müllerben nézelődve észrevettem, hogy van RT állvány is, és mivel sok jót hallottam már előtte erről a szivacsról, jött velem haza :) A 2 db-os csomag nagyon megérős, de nem akartam rizikózni rögtön kettővel, de kár volt ettől tartanom.
Észrevehetően megnő vizesen, a vizet könnyen ki tudom nyomni belőle - az alapozót picit magába szívja, de talán kevésbé, mint az előzőleg próbált DM-es szivacs.
Könnyű kimosni - eddig csak kézzel próbáltam, de látom, hogy mások bedobják a mosógépbe, úgyhogy ezt is ki fogom próbálni :) Nekem szégyentelenül hosszú használat után most kezd el picit viseletes lenni, úgyhogy a napokban újraveszem, de most már mindenképp a 2db-os csomagot! :)
Egyébként úgy voltam vele vásárlás előtt, hogy ha nem jön be ez az RT szivacs, akkor nem szerencsétlenkedem Beautyblender szerűségekkel, hanem megveszem egyszer az életben az eredetit. Most már örülök, hogy nem kell ennyi pénz kiadnom egy hónapok alatt elhasználódó termékre - elhiszem, hogy hiper-szuper, de ha azt nézem, hogy imádott Zoeva ecsetjeim (amelyek régóta megvannak, hibátlan állapotban és amelyekre még hosszú-hosszú évekig számítok) árkategóriájában kapható, akkor már inkább egy új ecsetet vennék meg.

Visszatérve a RT szivacsra, szívből ajánlom mindenkinek - ha valaki DM-es / Rossmannos / akármilyenes szivacsokkal próbálkozna, én mindenképp javasolnám, hogy azt a (relatíve) kis különbözetet szánja rá és inkább ruházzon be erre, mert zongorázni lehet a különbséget!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

adnav47

2018. november 14.

A tökéletes szivacs eszméletlen puha és könnyen hozzá lehet vele férni az arc bármely területére.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 14.

timilla

2018. november 12.

Ó, hát ez egy álom! Eddig csak noname blendereim voltak, és bár azokat is elég puhának találtam, illetve kidobtam, amit nem, ez egy más kategória! Annyira jó vele sminkelni, hogy el sem tudom mondani, mintha simogatnák az arcomat. Jól ki lehet belőle nyomni a vizet, szép nagyra duzzad és én azt sem veszem észre, hogy több alapozót kellene használnom, szóval nem nyel el többet, mint más blendereim. Simán bedobom a mosógépbe, és 30 fokos programon kimosom ruhákkal együtt, ezt is jól viseli. Része marad az arzenálomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Lina14

2018. november 2.

sokkal puhább, mint az eddigi blnderjeim, de kényelmesen lehet vele dolgozni
kicsit jobban felszívja a krémeket, ha a kézfejemről felvéve akarom eloszlatni az alapozót, de ha felpöttyözöm, nem szív be annyit
könnyű tisztítani, nem kell vele sokat küzdeni hogy kijöjjön belőle minden
a sokféle oldala nagyon jó hogy különbözőképpen, személyreszabottabban lehessen használni, én eddig a lapos oldalát használtam alapozójoz és a csúcsát a korrektorhoz, de az olda is nagyon jó alapozóhoz
szerintem sokáig meglesz, és újra is veszem
update: újravettem és továbbra is imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

sokkal puhább, mint az eddigi blnderjeim, de kényelmesen lehet vele dolgozni
könnyű tisztítani, nem kell vele sokat küzdeni hogy kijöjjön belőle minden
szerintem sokáig meglesz, és újra is veszem
update: újravettem és továbbra is imádom!

cseri88

2018. október 16.

Ecsetekkel együtt rendeltem meg a rózsaszín, másik alakú verzióját és azt valahogy jobban szeretem. Így összhasonlítási alapban, a két RT szivacs köszönőviszonyban sincs egymással, anyag szempontjából, pedig 100%, hogy mindkettő eredeti. Láttam képeket én is, hogy sok embernek elkezd szétmálni és én szerintem is, ennek, az az oka, hogy körmüket belenyomják. Nekem, ilyen problémám nincs velük. Nagyon jól issza a vizet és jó vele dolgozni, de rózsaszín, másik alakú verziója sokkal jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

MissKenedy

2018. október 15.

2018.10.15. UPDATE
Nem tudom mi a különbség a notinon rendelt és a Müllerben vásárolt között, de tök nem ugyanaz a két szivacs. A notinos sokkal puhább, ez olyan kemény volt mint kb a dm-es beauty blender utánzat. Nem értem. Most ideges vagyok, hogy drágábban vettem (nme volt időm rendelgetni) erre közelébe sem ér a másiknak. Vajon több típus van ebből is? Vagy valamelyik nem eredeti?

2018. április 6. Akkor mondanám az első gondolatot ami eszembe jutott, mikor kibontottam. "Jaaaaa, hogy ilyen is lehet egy szivacs"
Eddig használtam: KAP szivacsot, és a rossmann sajátját, de ehez képest mindkettő mintha gumiból lenne. Rendesen bedurran az ember alkarja, mire kinyomja belőle a vizet. Ez a szivacs álom puha. Dolgozni is sokkal jobb vele, azt hiszem árban feljebb nem fogok menni (beauty blender) de notinon rendszeresen újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

2018.10.15. UPDATE