Real Techniques

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

• Lapos oldala: tökéletes a szem alatti és a homlok részre
  • Lekerekített oldala: az arc nagyobb területeire
  • Csúcsos vég: a kontúrozáshoz és a kicsi, nehezen elérhető részekhez, hibákhoz

MissKenedy

2018. október 15.

2018.10.15. UPDATE
Nem tudom mi a különbség a notinon rendelt és a Müllerben vásárolt között, de tök nem ugyanaz a két szivacs. A notinos sokkal puhább, ez olyan kemény volt mint kb a dm-es beauty blender utánzat. Nem értem. Most ideges vagyok, hogy drágábban vettem (nme volt időm rendelgetni) erre közelébe sem ér a másiknak. Vajon több típus van ebből is? Vagy valamelyik nem eredeti?

2018. április 6. Akkor mondanám az első gondolatot ami eszembe jutott, mikor kibontottam. "Jaaaaa, hogy ilyen is lehet egy szivacs"
Eddig használtam: KAP szivacsot, és a rossmann sajátját, de ehez képest mindkettő mintha gumiból lenne. Rendesen bedurran az ember alkarja, mire kinyomja belőle a vizet. Ez a szivacs álom puha. Dolgozni is sokkal jobb vele, azt hiszem árban feljebb nem fogok menni (beauty blender) de notinon rendszeresen újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

2018.10.15. UPDATE

Sharklady87

2018. szeptember 27.

A kedvenc szivacsom, de azért a 4 csillag, mert mint majdnem mindennek, ennek is vannak rossz tulajdonságai. Kezdjük a jóval, mostmár itthon is sok helyen kapható és emiatt könnyen elérhető, ami nekem szempont, nem szeretek heteket várni egy sminkszivacsra. Az ára tűrhető, ami fura, az az, hogy a két darabos kiszerelés drágább mint az egy darabos..:D Nagyon szépen lehet vele mindent eldolgozni és nekem a kialakítása is jobban kézre áll, mint az Beauty Blendernek, jó, hogy van egy lapos oldala. Kimosni egyszerű. Nekem nincsen kifejezetten blendermosó csodaszerem, ennek meg idővel kicsit változtattak a szivacsán, szóval már messze nem bírja olyan jól, mint a régiek, nem is olyan puha. Pár tisztítás után, mert elkezd repedezni és szakadni és utána kicsit "vízálló" is lesz és bele kell erőszakolni a vizet. Szárazon ezt nem tudom használni, a BB-t igen, mert az akkor is kellően puha. Évek óta ezt használom, a kontúr és mini változatot is és amíg aranyárban mérik a BB-t ez így is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

lbetti

2018. szeptember 16.

Beauty blendert még nem, de több másfajta sminkszivacsot is kipróbáltam már. Az összes közül a RT szivacs vált be legjobban, már 2-3 db-ot elhasználtam belőle. Alapozó es korrektor felvitelhez, púderezéshez használom. Könnyen eldolgozható vele minden termék, könnyen tisztítható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Vala111

2018. szeptember 15.

Fél éve van meg, de nem használom napi szinten, azért időnként kimosom valami folyékonnyal (szappan, tusfürdő). Szerintem azért szakad mosáskor sokaknak, mert belemélyesztik a körmüket. Nekem általban rövid, ezért ez csak néha fordul elő, így csak három nagyon pici bemélyedés van rajta.
Vizesen használom, mert így nem issza magába az alapozót, de BB krémhez is használtam már. Én miután bevizeztem még kinyomkodom egy törölközőben, hogy véletlenül se legyen túl vizes, de lehet hogy erre nem is lenne szükség.
Valóban szebb az eredmény mint egy ecsetnél, de szerintem nem látványosan.
Alakja miatt sok mindenre lehet használni.
Összehasonlítási alapom nincs más szivaccsal, mert egyből ezt vettem, a RT-ről általban jókat olvasok. Egyenként drágálottam, ezért szettben vettem (3 fajta, kicsi, nagy), de barátnőmnek ajándékoztam belőle, mert rájöttem hogy reggeli sietségben nekem ehhez nincs türelmem, ezért többnyire még mindíg ecsetet használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Valóban szebb az eredmény mint egy ecsetnél, de szerintem nem látványosan.
Alakja miatt sok mindenre lehet használni.

DorothyHK

2018. augusztus 30.

Fontos az elején leszögeznem, hogy ez az egyetlen beauty sponge amelyet próbáltam, így nincs viszonyítási alapom pl a beauty blenderhez. Nekem az alapozó felviteléhez nem bejövős, kizárólag a szem alatti karikák területén használom korrektor felvitelekor. Ehhez szerintem tökéletes a kialakítása. Én alapozóhoz igazából sajnálom használni, hiszen mégis csak egy szivacs ami magába szív némi terméket. Na mikor ez egy 10 ezer Ft feletti alapozó akkor azért ez nem túl gazdaságos. Könnyen mosható - bár érdemes vele úgy bánni mint egy hímes tojással mert ha vizesen megcsavarod vagy megkapargatod egy picit, könnyen keletkezhetnek rajta apró szakadások. Összeségében, nem rossz kis termék, de tudnék nélküle élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

bugeyes

2018. augusztus 29.

Érzékelhető a különbség minőségben drogériás társaihoz képest. Sokkal szebben és könnyebben lehet eldolgozni vele konkrétan mindent, ami miatt nem adok 5 csillagot, hogy nincs meg olyan régóta, viszont elkezdett "berepedezni" az anyag, ezt a tisztítása közben vettem észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Bunnyface

2018. augusztus 27.

Alapozóhoz, korrektorhoz és púderhez használom, nekem nagyon bevált. Jó puha és dagi lesz víz alatt, szépen felviszi az adott sminkterméket az arcra, könnyű vele eldolgozgatni is. Mosógépben szoktam mosni (egy régi testszínű harisnya levágott lábfejébe rakom), így teljesen megtisztul és jó illatú lesz. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

MargitSchwarz

2018. augusztus 25.

Azzal a feltett szándékkal vettem meg, hogy összehasonlítsam a Beauty Blenderrel. Egész jól vizsgázott. Ugyanolyan jól lehet használni, ugyanolyan jó sminket lehet vele készíteni, mint a Beauty Blenderrel, néhány apró különbséget találtam csak. Már szárazon is nagyobb nála, vizesen látványosabb a méretbeli különbség. Ezzel önmagában nincs is probléma, de engem kicsit zavart, nehezebben találtam rajta a kényelmes fogást. Persze ez olyan, hogy ízlés és megszokás dolga, van aki ezt szereti. Ami viszont feltűnt, hogy hagy egy vizes érzetet az arcon, amit a BB-nél nem tapasztaltam. hamar elmúlik, és a kész sminket nem befolyásolja, de nem éreztem annyira komfortosnak. Ennek ellenére azt mondom, hogy jó kis dupe, aki nem akar 5-6 ezret áldozni egy sminkszivacsra, annak nagyon jó alternatíva, teljesen vállalható, működik, és ezeken az apróságokon kívül egyáltalán semmi panasz nem lehet rá. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

pradamarfa

2018. augusztus 25.

Saját kis állványa van a sminkasztalomon, Ő egy szent darab. Fantasztikus, csoda, égi ajándék... mindenhez és mindenkihez jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

ancsmoka

2018. augusztus 1.

Imadom imadom es imadom!! Tokeletesen lehet vele dolgozni szepen “dagad” ha vizezem igazi alom vele dolgozni. Elotte ecsetet hasznaltam, azzal nem volt ennyire szep a vegeredmeny. ViZint csak 4 csillag mert hamar repedezik de ar ertek aranyban tokeletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.