Real Techniques

Ár:   1890 Ft és 4390 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db és 2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   1890 Ft és 4390 Ft
Kiszerelés:   1 db és 2 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1890 Ft

Alapozószivacs

• Lapos oldala: tökéletes a szem alatti és a homlok részre
  • Lekerekített oldala: az arc nagyobb területeire
  • Csúcsos vég: a kontúrozáshoz és a kicsi, nehezen elérhető részekhez, hibákhoz

Ár: 1890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
lexyweaver

2018. július 17.

Tökéletes lenne, ha nem repedezne be már pár használat után (vigyázok rá). Ennek ellenére nagyon szeretem, mindenképpen megéri az árát, főleg, ha a 2 darabosat veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

fannib1

2018. július 16.

Korábban több más szivacsot is használtam, de egyik sem hasonlítható ehhez. Szeretem a formáját, könnyű vele dolgozni, főleg, hogy jó kia ducira nő miután bevizezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

hjuditcrema

2018. július 11.

Igaz, Beauty Blendert még nem próbáltam, de szerintem már nem is fogok. Az RT szivacsa tökéletesen működik, egyik ecsethez sem hasonlítható a végeredmény. Úgyhogy ár-érték arányban is tökéletes!
Az anyaga is nagyon bejött, nekem sokáig bírja, nem kopik/foszlik szét fél év után sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

Anheszenamon

2018. július 9.

Először az eredeti Beauty Blendert próbáltam, de az ára miatt kipróbáltam ezt is. Azt kell, hogy mondjam, hogy az eddig próbált sminkszivacsok közül a B.Blender után ez a 2. számú kedvenc. Kicsit keményebb de még így is nagyon puha, gyönyörűen lehet eldolgozni vele az alapozót és a korrektort is. Nagyon tetszik a ferdén metszett oldala, mert így egyszerre nagyobb felületre tudjuk felvinni a kívánt terméket. Mindenképp újra fogom vásárolni ha tönkremegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

szaboszinti

2018. július 9.

KAP szivacsról váltottam rá, minősége szuper, de egy idő után nem jön ki belőle az alapozó (még Balea arclemoso MED géllel sem:( )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

ANDREAA

2018. július 5.

Eredeti beauty blender-t nem próbáltam még, de YR, H&M és mülleres szivacsokat igen, és magasan veri őket! Szépen el lehet vele dolgozni az alapozót, én már használtam szárazon is és nem csíkozott úgy sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

yokkoa

2018. június 24.

Én nagyon szeretem, nagyon szép eredményt lehet vele elérni. Természetesebb és tartósabb is ezzel az eredmény. Valóban elég sokat felszívna, ha nem úgy használnám, ahogy Nikkia Joynál találtam rá egy remek tippet: vizezem, kinyomkodom, majd nagyon vékonyan bekenem a legegyszerűbb hidratáló krémmel, és egy kis sminkfixálót is fújok ram ezekből így a bőrömre is kevesebb kell, az eredmény is szebb és alig szív fel valamit a bb-ből vagy az alapozóból.

Én amúgy szinte csak a lapos felét használom, angyon jó alakja van szerintem, szépen lehet vele dolgozni. A szemhélyamon bakingelek is, kiválóan visszafogja így az olajosodást!

Az egyetlen bajom vele, hogy tényleg elég hamar kezd morzsálódni, mert sosem bírom ki, és minden egyes alkalommal elmosom samponnal, vagy folyékony szappannal.

Meg azt vettem észre, hogy nagyon lassan szárad ki. Ahhoz, hogy teljesen száraz legyen. Kell vagy 48 óra. Bár engem ez nem zavar, csak megjegyeztem.

Kapásból kettőt rendeltem, de ha elkopnap, akkor is tuti újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 24.

Kapásból kettőt rendeltem, de ha elkopnap, akkor is tuti újravevős

WorkingClassGirl

2018. június 16.

Hú, hát ez jó sz*r lett :D régen szerettem, most hosszabb idő után újravettem, és tök más. Simább felszínű lett, de az állaga olyan gyurma vagy tesztszerű, tartja a formát, ahogy összenyomom. Több festéket szív magába, nehezebb lett vele dolgozni. Nagyon kiábrándító.

Kedvemre való, de azt hiszem, nem lesz a kedvencem.
Elég puha, laza, szivacsos tapintatú, nem olyan sima a felszíne, mint az eddigi kedvenceimnek, és szerintem nem is lesz annyira szép az alapozás felszíne. De nagyon keveset szív fel magába, jó fedés érhető el vele, és nagyon jól bírja a kiképzést, még egyetlen szivacsom se volt ilyen tartós. Az ára korrekt, a formája is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Kedvemre való, de azt hiszem, nem lesz a kedvencem.

ktoth

2018. június 12.

Már többször újra vettem. Néha kitekintgetek és kipróbálok mást, de mindig visszatérek. Nagyon jó puha, könnyű vele dolgozni és tisztítani is. Ár érték arányban szerintem nagyon jó. Számomra az olcsóbb drogériás szivacsok nem is hasonlíthatóak ehhez. Ha elhasználódik, biztosan ugyanerre cserélem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Dolcedia

2018. június 8.

Nekem annyira nem Wow hatás ,ugyanezt elvégzi a Dm Ebelin szivacs is,hamar kiszakad ,morzsálódik .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.