Real Techniques

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

• Lapos oldala: tökéletes a szem alatti és a homlok részre
  • Lekerekített oldala: az arc nagyobb területeire
  • Csúcsos vég: a kontúrozáshoz és a kicsi, nehezen elérhető részekhez, hibákhoz

ktoth

2018. június 12.

Már többször újra vettem. Néha kitekintgetek és kipróbálok mást, de mindig visszatérek. Nagyon jó puha, könnyű vele dolgozni és tisztítani is. Ár érték arányban szerintem nagyon jó. Számomra az olcsóbb drogériás szivacsok nem is hasonlíthatóak ehhez. Ha elhasználódik, biztosan ugyanerre cserélem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Dolcedia

2018. június 8.

Nekem annyira nem Wow hatás ,ugyanezt elvégzi a Dm Ebelin szivacs is,hamar kiszakad ,morzsálódik .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

anneshirley

2018. május 31.

Tényleg gyönyörű szépen lehet vele eldolgozni alapozót, korrektor, púdert, bármit, de nekem a mosása egy rémálom, úgyhogy ritkán nyúlok érte. Csak erősebb dörgöléssel jön ki a cucc belőle teljesen, de attól meg szakad és morzsálódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Mancsoska

2018. május 27.

Ár-érték arányban szerintem nagyon megéri, nagyon jó az alakja, puha és szépen lehet vele dolgozni. Elég sokáig bírta, 2 hónapja használom, most kezdett el szakadni, de volt már ennél strapabíróbb sminkszivacsom is, amit ugyanilyen gyakorisággal mostam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Csengusz08

2018. május 23.

Nagyon szeretem, ár-érték arányban szerintem a legjobb sminkszivacs! Az egyetlen hátránya, hogy könnyen szakad de még az elviselhető kategóriába tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

szannamari85

2018. május 13.

Á nem, nem... Első mosás alkalmával megszakadt a szivacs, mely utána minden alkalommal csak rosszabb és rosszabb állapotba került. Max. 1 hónapig bírtam, majd kukába íveltem. Két csillagot csak a jó kialakítása és puhasága miatt adok, az tényleg szuper.
Eredeti beauty blenderemet kb. fél évente selejtezem le fájó szívvel higiéniai okokból, de egy repedés sincs rajta, pedig minimum hetente 1-szer mosom, tisztítom. Árban drágább, de az RT-ből minimum 4-5 db-ot elhasználnék mire ebből 1-et...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 13.

clover12

2018. április 14.

2 éve vettem 2 db-ot Angliában, és mostanra eléggé elhasználódtak, de nagyon sokáig nagyon jók voltak. (Eleve elvileg fél évig kéne egy ilyen szivacsot használni, addig higiénikus.)
Nagyon szépen eloszlatták az alapozót és a korrektort is, és nagyon puhák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Nagyon szépen eloszlatták az alapozót és a korrektort is, és nagyon puhák.

mreni876

2018. április 14.

Ez az első sminkszivacsom és teljesen levett a lábamról. Valóban sokkal szebb eredményt lehet vele elérni, mint mondjuk az kezünkkel vagy nekem személy szerint ecsettel. Nagyon természetes, egységes eredményt produkál. Mindenhol el tudjuk vele oszlatni a terméket a több "oldalának" köszönhetően. Nem szívja be magába a terméket. A tisztítása könnyű, bár egy idő után, már van ami nem jön ki belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

kdori6

2018. április 4.

nagyon elégedett vagyok vele,hozza amit hoznia kell.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

nagyon elégedett vagyok vele,hozza amit hoznia kell.. :)

petrusspajti

2018. március 19.

Elég sok szivacsot kipróbáltam már, dmből, oriflametől, még az ecotoolsosat is, de nekem ő lett a kedvencem. Nem morzsolódik mosáskor, nagyon szépen megdagad vizesen, tökéletesen eltudom oszlatni vele az alapozót és aaanyira nagyon nem is szívja be magába az alapozót. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.