Real Techniques

Ár:   $8   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. május 10.

Ár:   $8
Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Nagy méretű sminkszivacs az arc és a test alapozásához, kontúrozásához. Lapos oldala ideális kontúrozáshoz, highlighterezéshez, a hegyes vége pedig a precíz munkákhoz. Szárazon és nedvesen is használható.

Latexmentes. Folyékony állagú termékekhez ideális.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Scheszter

2021. június 9.

Nagyon szépen dolgozik és gyönyörű a végeredmény DE ennyi pénzért túl hamar tönkre megy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

VanitySmurf

2020. szeptember 17.

Szépen felviszi az alapozót, de tisztítani lehetetlen. Teljesen szétmorzsolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Jane

2019. március 20.

Sos szükségem volt egy sminkszivacsra, és ez volt csak gyorsan elérhető a számomra. Annyian dicsérték a márka szimpla arcra való szivacsát, hogy azt gondoltam ezzel se foghatok mellé. Szépen lehet vele dolgozni, nagyon puha lesz, ha benedvesítem, de... már az első mosás után szétfeslett. Gyakorlatilag minden egyes tisztítás alkalmával újabb és újabb lukak keletkeztek rajta. Ahhoz szerintem elég drága volt, hogy ilyen hamar tönkremenjen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.