Real Techniques

Ár:   $25   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2014. május 16.

Ár:   $25

A paletta tartalma:

• 4 szemhéjpúder (3 csillogó és 1 matt)
  • 1 gél állagú szemhéjtus
  • 1 pirosító
  • 1 highlighter
  • 2 szájfény

Percoon

2015. december 18.

Nem is értem miért nem írtam véleményt még erről a termékről, hiszen gyakorlatilag hónapokig hasznátam, mostanában kezdek csak picit leakadni róla. Nagy RT rajongó vagyok, a másik palettának is szerencsés tulajdonosa vagyok. Csak ismételni tudom, amit hozzá is írtam értékelésnek. Nagyon szép természetes színek, fantasztikus őket használni, szép nappali és esti sminket is lehet vele készíteni. A pirosító és a highlighter minden évszakhoz és alkalomhoz illik, szépen építhetőek attól függően, hogy mit akarunk elérni. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

Xéni

2014. július 26.

Ilyen elhamarkodott velemenyt meg nem nyilvanitottam, de megis szogezzuk le a tenyeket. Alapvetoen a piwiwoo lanyok imadnivaloak, es hatalmas sikereket ernek el, teljesen ertheto modon. Fantasztikus munkat csinalnak, es az ecseteik is hihetetlen nepszeruek, mert csucsminoseg elerheto aron. Mi mas kellhetne. Varattam magam a paletta beszerzesevel, de nagyon tetszett az otlet, hogy vmi ujjal rukkoltak elo. Vegul beadtam a derakam es beruhaztam erre a csodadobozra. Maga a csomagolasa nagyon igenyes, holott a merete nem teljsen indokolt. Egy ajandek tusecsetet is kuldenek hozza, ami lazan a csomagba van dobva, mintha ha csak tenyleg ott allnanak a boritek felett es gondolnak, 'hm, de szimpi vasarlo, kuldok neki egy kis meglepit'. :) Ma hasznaltam eloszor, es a szemhejpuderek csudijok, nagyon szep szinek, es nagyon szepen satirozhatoak, a pirosito gyonyoru, termeszetes, es a highliter is szupi. Bar egyszerre mindent meg nem probaltam, nagyon elegedett vagyok eddig az eredmennyel. Tovabbra is maradok hat toretlen hive a Real Techniques-nek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.