Real Techniques

Ár:   $21.39   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. augusztus 30.

Ár:   $21.39
Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

3 új, exkluzív ecsetet tartalmaz: Multitask Face Brush, Multitask Cheek Brush, Multitask Eye Brush

Színes ecsettartó tokkal.

mujerconfused

2017. március 18.

Én is akciósan vettem az iHerbről, és alattam im-nek sajnos teljesen igaza van, nekem van már ecsetem bőven és ezek semmiben se annyira extrák, hogy inkább ezekhez nyúljak. A minőségükkel természetesen semmi gond, viszont abszolút nem nélkülözhetetlen darabok. A tok nagyon szép színes, már ha ez szempont valakinek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

im

2017. március 2.

Akiknek egyébként is rengeteg, jól bevált ecsetük van otthon, azoknak nem biztos, hogy szükségük van erre a készletre. De akik pontosan ilyen ecseteket (egy lazább, ferde púderecsetet, egy tömött, ovális ecsetet highlighterhez, illetve szem alatti púderezéshez és egy nagyobb, pufi satírozóecsetet) keresnek, azok szerintem megtalálhatják az ideális darabokat itt.
Nekem mint kezdőnek ezek az ecsetek tényleg multifunkciósak, maximálisan elégedett vagyok velük. Hétvégi elutazásnál teszteltem először néhány hete, hogy csak ezeket és egy laposabb ecsetet vittem magammal szemhéjpúderhez, illetve egy ferdét szemöldökhöz.Mindent meg tudtam így oldani egy egyszerű, no-makeup jellegű nappali smink elkészítése során.
A kis tartó sem rossz, a három ecseten kívül egyebeknek is marad benne hely.
Nagyon megszerettem ezt a készletet. Eddig csak RT utánzataim voltak (face expert, blush brush, stippling brush). A különbséget a szálak minőségében látom leginkább: az eredeti ecsetek puhábbak, könnyebb kimosni belőlük a festéket, hamarabb száradnak, sokkal jobban tartják a formájukat. Teljes áron nem hiszem, hogy megvettem volna a készletet, de az iHerbön akciós már néhány hete, 3600 Ft-ot szerintem megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

A kis tartó sem rossz, a három ecseten kívül egyebeknek is marad benne hely.