Real Techniques

Ár:   $25   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2014. május 16.

Ár:   $25
Lelőhely:   drogériák, online

A paletta tartalma:

• 4 szemhéjpúder (3 csillogó és 1 matt)
  • 1 gél állagú szemhéjtus
  • 1 pirosító
  • 1 highlighter
  • 2 szájfény

BoglarkaSimon

2015. augusztus 13.

Sziasztok! Tudnátok segíteni , hogy honnan rendelhetném meg? Csak ecseteket találtam a webshopokban :( Előre is köszi

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Percoon

2014. szeptember 17.

Tegnap érkezett meg, természetesen nem bírtam, hogy ne próbáljam ki rögtön. Most következhetne egy több oldalas ömlengés, mert teljesen odáig vagyok ezért a palettáért, de inkább csak a száraz tényekre hagyatkozom. Kezdve a külcsínnel, a csomagolás teljesen rendben van, kemény, stabil karton, jól záródó mágneses tetővel. Nem luxus kivitelezés, de a célnak tökéletesen megfelel. A szemhéjpúderek nagyon jó állagúak, könnyen satírozhatóak, jól lehet építgetni őket, egészen a szolid nappali füstöcskétől a dögösebb hangsúlyosabb szemig. Talán ez tetszik az egész palettában a legjobban, hogy az elsőre erősnek tűnő (amúgy nagyon jól pigmentált) színekből is könnyen lehet visszafogottabb szemeket festeni. A fekete gél szemhéjtus állaga először engem meglepett, nagyon keménynek találtam, de mint kiderült, a hozzá ajándékba küldött ecsettel nagyon szépen felvihető, ráadásul rajtam extra tartós, reggel felviszem, és egész nap meg se moccan a helyéről. A pirosítóval nagyon elégedett vagyok, talán egy hangyányit porzik, de ezt elnézem neki, mivel a színe gyönyörű, ez is nagyon könnyen felvihető, bohóc effekt és csillámtenger nélkül. A krémes highlighter is csodajó, valahogy pont eltalálták a krém állagát, nem volt még dolgom hasonló textúrájú highlighterrel, így elsőre, nagyon bejövős. Ha gyenge pontot keresünk a csomagban, az talán a két szájfény. Nincs velük különösebb probléma, szép színek, az állaguk is jó, talán egy nagyon picit ragadósak, és rajtam közepesen tartósak, de érezhető, hogy szemre és arcra való termékek valahogy sokkal minőségibbek ezekhez képest. Összességében imádom, szerintem nagyon jól kihasználható darab, az egyszerű csomagolás igazi professzionális terméket rejt. Már gondolkozom a másik szín rendelésén is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.