Real Techniques

Ár:   $21.40   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. január 25.

Ár:   $21.40
Kiszerelés:   4 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

A szettben minden szükséges eszköz megtalálható az ajkak előkészítéséhez, kontúrozásához, színezéséhez és tökéletesítéséhez:

• Lip Smoothing Brush az ajkak radírozásához. Használd kedvenc ajakápolóddal, körkörös mozdulatokkal.
  • Lip Lining Brush a termékek precíz felviteléhez a szájzugban, vagy ombré hatáshoz.
  • Lip Brush az ajkak színnel való kitöltéséhez.
  • Lip Fan Brush multifunkcionális legyező formával, mely segít az élek tökéletesítésében, és a highlighter felvitelében a Cupido-ívnél.

Merev falú, tükrös ecsettároló hengerrel.

danyadi77

2018. július 3.

Általában szemhangsúlyos sminket készítek, úgyhogy ritkán precízkedek, de 5 fontért volt kapható, gondoltam annyiért kipróbálom. Azt kell mondjam, nem rossz, és szerintem nehéz jó ajakecsetet kifogni, úgyhogy nem bánom. Jópofa, hogy tartó is van hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 3.

Silver66

Korcsoport: >54
2017. február 15.

Kb.2 hete használom ezt a kis gyönyörüséget,hát lehet élni nélkule,de minek..😊én imádok rúzsozni,precizkedni mikor idő is van rá,na ezzel lehet!Az ajakradirozo ecset szamomra igazi kulonlegesség,és a Lining Brush is.A Lip Fannal még kisérletezgetek,melyik highlighter mutat a legjobban a ruzsaimhoz.Összességében pacsi annak aki ezt igy megalkotta!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 15.