Real Techniques

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MLotti, Módosítva: 2020. június 9.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Arcápolók

Szérumok és arcápolók felviteléhez és eldolgozásához megalkotott készlet. Az ecsetek rendkívül puha, kézzel ferdére vágott, szintetikus sörtéből készülnek.

• ecset alapozó bázis felviteléhez
  • hámlasztó kefe az arcra
  • hűsítő szem roll-on golyó a szemkörnyékápolók bemasszírozásához
  • hámlasztó kefe az ajkakra

Lina14

2020. június 11.

A kis ajakradirozo teljesen jo egy-egy elhalt sejt rendezesere, egy egesz csrepes ajjakl azonban mar nem boldogul.
A nagy ecset hamlasztot en inkabb folyosabb maszkokhoz szoktam hasznalni, nagyon ritkan feluleti arcmasszazsra. Onmagaban radirozasra nem alkalmas, de jo kiegeszito lepes.
Az alapozo ecsetet en agyagmaszkokhoz hasznalom inkabb meg primerhez, mivel en a szivacsos megoldast szoktam hasznalni. En alsosorban a roller miatt vettem meg, azt gyakran is hasznalom, onmagaban is eleg hideg, nem kell a hutobe koltoztetni. Nem forog, ugyhogy szerintem ez igy higienikusabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.