Real Techniques

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2020. április 8.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

• gyengéd szintetikus sörték
  • különleges kialakítású ecsettartó
  • könnyen használható
  • kontúrozáshoz, púder alapú termékek felviteléhez

Lina14

2020. április 6.

Meglepő módon ez a fajta kialakítás nagyon is jól használható, viszont kifejezetten precíz, élesebb kontúrokhoz jó. Sajnos annyira nem tud nagyobbakat satírozni, sokszor a kontúrozáshoz használnom kell egy pufibb ecsetet. Ettől eltekintve puhák a sörtéi és az adott kialakításához képest könnyen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.