Real Techniques

Ár:   $10   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. január 21.

Ár:   $10
Kategória:   Ecsetek

random

2019. június 8.

ebből is a minit vettem meg (teljes méretű fej, rövid nyél). hát, ez nagyon telibe talált nekem kontúrozáshoz, tökéletesen illik az arccsontom vagy az állkapcsom alá, és nagyon szépen el tudom vele dolgozni a port. (krémessel még nem próbáltam.) az egyetlen probléma az az, hogy néha kicsit sokat vesz fel, de ha leütögetem, ezt is meg lehet előzni. amúgy némi kompromisszummal az orromhoz is egész jól tudom használni, igaz épp csak egy picit szoktam azt kontúrozni. pirosítani is nagyon jól lehet vele, gondolom bronzosítani is, de highlighterhez nekem nem vált be, ahhoz kicsit buci a feje. esetleg a hegyével, ha tényleg nagyon sietek (de a mini contour brush erre jobban kézreáll, annak kisebb és lazább a feje. az egyébként szem alatti, orr környéki és egyéb kis területekre korlátozódó púderezésre is kiváló. meg korrektorhoz/szemhéjalapozóhoz) mindenesetre szerintem ez a legsokoldalúbb ecsetem, és a mini nyele miatt bármelyik neszeszeremben elfér (és azt hiszem, ki sem veszem onnan többet - csak ha használom :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

Geva74

2019. május 22.

Szàmomra a legjobb bronzositò,pirositò ecset. Nem akartam beruhàzni rà, mert volt szerencsém kipròbàlni a KAP ecseteket, és nekem nagyon nem jöttek be,ezt a kis fejnek és a szàlak tömörségnek tudtam be,ezért megrendeltem a Sigma f30-at. Nem jött be azzal sem a végeredmény,kezdtem azt hinni,hogy a sminkelés nem nekem valò. Utolsò reményként kipròbàltam REAL TECHNIQUES SCULPTING BRUSH ecsetét. Szàmomra ez a tökéletes bronzositò,pirositò, kontùr ecset, ezzel tudtam elérni a vàgyott eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

danyadi77

2019. május 8.

A mini verziója van meg, nagyon cuki. Ajandék volt rendeleshez. Pirosítashoz használom, az almacskakhoz tokeletes, de arccsonthoz, állhoz is. Minősége a szokasos RT.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. október 31.

Kontúrozáshoz és púderezéshez is nagyon szeretem használni, 2 is van nekem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 31.

legallybrunette

2018. augusztus 18.

Azért vettem meg, mert azt olvastam, hogy sok mindenre lehet használni. Ki is próbáltam ezt a sok mindent.
Először is, alapozáshoz nem vált be, nekem nem terítette szépen az alapozómat, és nagyon sokat felszívott, pocsékolásnak éreztem, tehát maradt a kezem és a szivacstojás.
Aztán bronzosítóhoz próbáltam, ahhoz szuper. Bronzosítóval szoktam kontúrozni, ha egyáltalán van kedvem, mert nem szeretem túllihegni az egész sminkelést, és nagyon szépen simul az arcomhoz ez az ecset, a megfelelő mennyiséget veszi fel és adja le, és így tovább.
Pirosítóhoz is bevált, szintén szépen teljesíti a fentieket arccsonton is.
Végül mégis korrektorecset lett belőle, megtaláltam benne a tökéletest. Nagy fejéhez képest a szem alatt is remekül eloszlatja a kencét, az arcomon pedig hibátlan munkát végez. Sajnos elég nagy területen vagyok rosaceás, muszáj több korrektort használnom, ha nem akarok vakolatos alapozókat tenni mindennap a fejemre, de ez a csodaecset gyönyörűen eloszlatja a cuccot.
Egy dolog fura, hogy kicsit billeg a lábán, ha leteszem, nem tudom, hogy ez gyári hiba-e, vagy hamisat vettem. Ha hamis, akkor tökéletes hamisítvány, mert ennél jobbat nehezen találhattam volna.

Majdnem egy éve használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Jól mosható, a sűrűbb korrektor is maradéktalanul kijön belőle, nem hullik, nem áll össze, egyszóval nekem ideális korrektorozáshoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Pirosítóhoz is bevált, szintén szépen teljesíti a fentieket arccsonton is.

lujzi

2018. május 24.

számomra használhatatlan: annyira rövidszálú és tömör, hogy ha szépen el akarom oszlatni a terméket a bőrömön, leszedi az alatta lévő alapozót. nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 24.

roniela

2017. április 4.

Ezzel az ecsettel álom a kontúrozás! Por állagú kontúrozáshoz tökéletes, mivel nagyon eltalálták a szálak hosszát, és nagyon tömör, puhaszálú ecset. Meglepően kevés értékelés született eddig róla, pedig nekem ez az RT ecset jött be legjobban az általam próbáltak közül. IHerbről rendeltem, ahol 10-20%-ot le is vontak az árból, ráadásul nevetségesen olcsón szállították ki, tehát sokkal jobban megéri, mint pinkpandáról vagy az original site-ról rendelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

csill87

2016. június 27.

IMÁDOM!!! Még tavasszal vettem és az összes tavaszi szerzeményem közül ez volt a legjobb választás. Szettben vettem az Iherbről, mikor 20 % akció volt a márkára és már azt is véleményeztem, de ez az ecset külön véleményt is érdemel. Ez az első ecset, amiből szükségét érzem még egy darab beszezésének, mert egy kevés!
Ha már kiszámoltam, leírom: én kb 12 éve kontúrozok minden nap, nem csak mióta divat, mert nagyon jól áll. Ennek köszönhetően reggel már extra gyorsan elkészülök vele, ha tippelnem kellene, legrosszabb esetben is 15 mp alatt... De! Ez az ecset olyan tökéletesen viszi fel nekem a kontúrt, hogy a szokásos idő fele is elég. Reflex szerűen nyúlnék vissza, hogy finomítsak a vonalon, és nincs min!! Alig munkával tökéletes eredmény. Hozzáteszem, hogy Thebalm bronzosítóval használom, ami nem egy rossz minőség, és a kettő együtt egyszerűen egy csoda!
Azt már szinte feleslegesnek tartom leírni, hogy a márkára jellemzően puha a szőr, ami mosás közben sem hullik. Alig várom már hogy újra akció legyen és remélem nem maradok le róla, mert ebből még kell nekem! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

fnoori

2016. április 5.

Szintén iherbről van, nagyon puha, tömött és nem hullik a szőre se. Mostam is már párszor és szuperül bírja. Bronzosításhoz használom, én nagyon szeretem, nagyon szép természetes hatást tudok vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

Kodi

2016. március 11.

Nekem nem is annyira bronzosításra vált be (persze ahhoz is jó), hanem a folyékony alapozóhoz. Szuper az orr, a szemkörnyék alapozásához, valahogy anatómiailag stimmel az egész. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.