Real Techniques

Ár:   $20   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. március 17.

Ár:   $20

Ár: 5.000,- Ft + 910,-Ft postaköltség , Eladó: Szilva86
Állapot: Új, csomagolás nélküli, Helyszín: --, fizetés: --

cseri88

2018. augusztus 27.

Nagyon szeretem ezt a készletet. Jól lehet vele dolgozni.Imádom őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Nagyon szeretem ezt a készletet. Jól lehet vele dolgozni.Imádom őket.

lexyweaver

2018. július 17.

8000 Ft-ért vettem meg a Müllerben, egy ecsettartó is volt a csomagban (ezt csak otthon vettem észre). A legyező ecsettel gyönyörűen lehet felvinni highlightert (nem mindet, a Lovely "ikonikus" highlighterét nem tudja felvenni, talán azért, mert túl kicsi a tégely). A kontúrozó ecsetet már régebben megvettem, azzal nagyon szépen lehet bronzosítani, kontúrozni, szóval örülök, hogy van belőle még egy. A kicsi ecsetet még csak highlighterhez használtam, ez is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Percoon

2017. november 16.

Szuper készlet, jó minőségű ecsetekkel, mindenkinek csak ajánlani tudom a RT ecseteit úgy általában nem lehet velük nagyon mellé lőni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Catlover

2017. április 16.

Tökéletes ecsetek minden szempontból. Imádom, nem lehet hibázni velük, ezért kezdő sminkelőknek csak ezen márka ecseteit ajánlanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 16.

dellamakai

2017. január 29.

Leginkább a Fan és a Setting Brush érdekelt a készletből, ezért kicsit bizonytalan is voltam, hogy vajon megérné e megvenni, de mivel a Fan Brush set exclusive, így hát megrendeltem a szettet. Valamint ne felejtsük el, hogy a Sculpting és a Setting Brush együtt sokkal többe került volna, mint amennyibe a három ecset került. Nagyon könnyű velük dolgozni, és kifejezetten plusz pontot érdemel a Fan Brush a duo-fiber kialakítása miatt. A Sculpting Brush tökéletes, ha erősebben szeretnénk kontúrozni, de a kialakítása miatt a finoman eldolgozott kontúrt is el lehet érni vele. Sokan használják alapozásra is, én még nem próbáltam ki, viszont egészen biztos vagyok benne, hogy alapozó felvitelére is tökéletes, hiszen nagyon tömött ecsetről van szó. iHerb-ről rendeltem december végén és körülbelül egy hét alatt meg is érkezett. Összességében szerintem borzasztóan megéri ez a szett, több funkcióra is lehet használni az ecseteket és tuti, hogy hosszútávon kifizetődik az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Theresia

2016. december 2.

2015. április 27.:
Mikor megláttam év elején a Sculpting brush-t, arra gondoltam, hogy következő iherb-es rendelésemkor azt és a Setting brush-t fogom megvenni. Aztán mire eljutottam odáig, hogy megrendeljem, láttam, hogy lesz ez a szett, kb. 1 dollárral drágább, mint ha a két ecsetet önállóan venném meg, és itt még egy extra ecset is jár így hozzá.
Nagyon sokáig nézegettem iherb-en, hátha, de nagyon sokáig nem láttam. Aztán kb. 2-3 hete megjelent, és mivel májusban lesz a születésnapom, megmutattam a páromnak, hogy mit szeretnék ajándékba, ő pedig megrendelte rögtön nekem. :) Kb. 2 hét alatt megérkezett a csomag. Egyelőre csak a dobozából szedtem ki, szegény Fan brush-nak össze-vissza álltak a szálai a csomagban, és nem akartam, hogy baja legyen.
Eszméletlen puhák az ecsetek, nagyon szép ez a fémes nyél. A Sculpting brush nagyon tömött, kicsit nagyobb feje van, mint az Expert face brushnak, és ahogy a képen is látszik, ferdén vágott. Szerintem alapozáshoz és pirosításhoz, kontúrozáshoz is fogom használni. A Setting brush-t majd púderezéshez ill. highlighter felviteléhez tervezem használni. A Fan brush-sal egyelőre nem tudom, mit kezdek, de majd biztosan kitalálok neki is egy funkciót. :) Eszméletlenül puha az is, egyelőre csak megsimogattam vele az arcom, nagyon kellemes érzés.
Csillagokat egyelőre nem adok, majd ha ténylegesen használom, visszajövök adni nekik. :)

2016. december 2.:
Na, hát végül "csak" csillagot adni felejtettem el ennek a szettnek. :)
Legjobban a setting brush jött be a szettből, ezt használom korrektor eldolgozásához, szerintem nagyon jó erre a célra, mást nem is használok korrektorozásra (pattanások elfedésére gondolok, nem a szem alatti világosításra).
A sculpting brusht alapozáshoz használom, amikor a másik alapozáshoz használt ecsetem (expert face brush) szárad a mosás után. Nagyon tömött ecset ez is, szépen lehet vele dolgozni. Pirosításhoz is használtam már, a pirosítót is szépen eldolgozta.
A fan brush az, amivel így 1,5 év után se tudok mit kezdeni.
Összességében elégedett vagyok a minőségükkel, nem hullik egyik sem mosásnál, nem deformálódtak el egy kicsit se. Ráadásul a sculpting és a setting brush áráért kap az ember még egy plusz ecsetet, amit ha valaki szokott kontúrozni, highlighterezni, még lehet, hogy használni is tud. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

2015. április 27.:

2016. december 2.:
Na, hát végül "csak" csillagot adni felejtettem el ennek a szettnek. :)
A fan brush az, amivel így 1,5 év után se tudok mit kezdeni.

yslchanel92

2016. szeptember 28.

Ajándékba kaptam a bátyámtól, kicsit szkeptikus voltam, hogy milyen lesz minőségben (mivel mac ecseteim vannak), és teljes mértékben pozitívan csalódtam, imádom őket, szép lassan gyűlik a kollekcióm tőlük. Ajánlom mindenkinek ezt a készletet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

csill87

2016. június 22.

Ud.: Érdekes fejlemények kb. egy hónap használat után... A minőség persze kifogástalan, de ez tőlük alap szerintem. Az az érdekes, hogy ebből a szettből legjobban a setting brusht vártam, amit már külön is meg akartam rendelni, de a cuki legyezőecset vett le a lábamról leginkább. A ferde sculpting brush meg kb hidegen hagyott.... Ehhez képest az lett az egészből a legnagyobb kedvencem, alig munkával lehet tökéletes kontúrt készíteni vele. A legyezőecsetnél viszont még nem jöttem rá, hogy mire használjam, mert ugyan többször próbáltam highlightert felvinni vele, de valahogy nem az igazi.
A Setting Brusht eddig pirosításhoz használtam, arra is tökéletes volt, de a jövőben inkább azzal fogom felvinni a highlithert.
Összességében ez a szett a mostani kontúrozós, highlitheres trend közepette tökéletes választás, nagyon-nagyon örülök neki, hogy beszereztem, minden forintot megért!

2016. május 11.: Kilenc munkanap alatt érkezett meg a csomagom iherb-ről és nagyon örültem neki, mert mindig félek, nehogy elvesszen :) Nekem ez tökéletes kis kontúrozós készletnek tűnt és élőben sem okozott csalódást. Az ecsetek nagyon jó minőségűek, puhák, de a szálaknak mégis van tartásuk, amennyi kell és elég tömöttek is. Persze rendelés előtt nézegettem több képet is a szettről, de például a setting brush valahogy kisebb, mint gondoltam, de nagyon örülök neki, mert nagyon kézre áll. A set exclusive legyező ecset pedig egy tündéri kis darab! :) Még nem volt legyezőecsetem, és nagyon örülök, hogy ő lett az első, mostanában vágytam valamiért egyre. Nagyon kis kevés szőr van benne amúgy, az ecset végén a fehér színű szőröknél át lehet látni.Még ismerkedünk de az már most látszik, hogy a minősége nem marad el a korábbi ecsetekétől. Talán csak annyi, hogy a nyél elég fényes felületű - nagyon jól néz ki egyébként - de szerintem erről könnyen és hamar fog kopni a felirat. Igaz ez inkább csak részletkérdés, csak engem kicsit idegesít az ilyesmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

mujerconfused

2016. március 9.

Ali-ról rendeltem, szóval valószínűleg másolat, bár még a doboza is centire megegyezik. Én igazából nem kontúrozásra használom, a sculpting brush nagyon puha, szerintem tökéletes alapozóecset, a bb-t még szebben is tudom vele eldolgozni, mint az expert-tel. A setting brush ideális a szem alá púderes fixáláshoz, de az egy szem catrice gyöngyös highlighteremet is szépen felviszi, a fan brush-sal meg csak sepregetem magam néha :D , nem rossz, de nem létfontosságú darab.
A szettel összességében elégedett vagyok, együtt harmadáron jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

A szettel összességében elégedett vagyok, együtt harmadáron jó vétel.