Real Techniques

Ár:   $6   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2013. június 21.

Ár:   $6
Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus taklonból készült, könnyű alumínium szárú árnyékoló ecset.

danyadi77

2018. február 20.

Nem ez a kedvenc RT szemrevaló ecsetem. Nem rossz, de nem nyúlok sokat hozzá. Talán krémes szemhéjárnyalókoz tudom jobban elképzelni. Árnyékolóecsetnek nekem túl tömött, a laposabbat jobban preferálom erre a célra. Ami nagy előnye, hogy kicsi feje van, ami jól jön a kicsi szemhéjamhoz. Egyébként könnyen tisztítható, gyorsan szárad, nem hullik, igényes a kialakítása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

manitia

2017. február 8.

Nagyon jó és puha ecset. Pont ez hiányzott a készletemből. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Nagyon jó és puha ecset. Pont ez hiányzott a készletemből. :)

Amanina

2017. január 19.

TÖKÉLETES! Picike az én picike szememhez. Tömött, erős, de mégis nagyon puha, kicsit sem erőszakosan szúrós. Nagyon nagyon klassz! és külön tetszik, hogy a nyelének fekete része valami matt anyaggal van bevonva és nem csúszik ki a kezemből <3 imádom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

hajasbaba

2016. augusztus 30.

Szintén iherbes, hétvégével együtt másfél hét alatt meg is érkezett a 4 dolláros szállítással. Nagyon könnyű precízen dolgozni vele, én most krémes festékhez használom. Mosni is könnyű. A hossza pont megfelelő. Ez a lila szín annyira nem jön be, és a felirat is kopik, de ez már csak a külcsín.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

mujerconfused

2016. július 24.

Csak ismételni tudok, finom puha, szépen, pontosan lehet vele dolgozni, nekem is iherbes szerzemény :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

CataKatinka

2016. február 11.

Nagyon kézre áll, kicsi, vékony, emiatt nagyon precízen lehet vele felvinni a szemhéjpúdert. Azt hiszem nemsokára ismét rendelek iherbről egy-két darabot. Onnan nagyon megéri :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

nobilissima

2016. február 1.

Imádom! Tömött, lapos, precíz és puha, ami nekem kifejezetten jó pont, ha nem szántja fel a szemhéjamat :) Jól felveszi a festéket és szintetikus is szóval mehet a krémes állagúakhoz is. Jaj nem is tudom mihez kezdenék nélküle, mindennap használom, egyik kedvencem a sok RT közül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

maow

2016. január 11.

Nagyon praktikus kis ecset, mivel a mélyítővonal hangsúlyozásán kívül alap szemhéjpúder/krémes szemhéjfesték felvitelére is alkalmas. Kellően tömött, lapos, (ugyanakkor puha) így jól leadja a színt, precízen lehet vele dolgozni. Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

scorpionqueen

2015. május 10.

Szeretem ezt a kis ecsetet, mert nagyon pontosan lehet vele dolgozni. Tömör, puha, jól felveszi a festéket és jó le is adja a bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 10.

hermelinke7

2015. március 26.

Alapból 2-t rendeltem és milyen jól tettem! Remek termék, jó áron, nem ragozom, csodálatos és pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.