Real Techniques

Ár:   $18   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. július 5.

Ár:   $18
Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

Egy szettben mindaz, ami a hibátlan smink alapjaihoz kellhet:

• Expert Face Brush
  • Miracle Complexion Sponge
  • Deluxe Concealer Brush (új)

Tükröt is tartalmazó ecsettartó tokkal.

horgi

2017. november 3.

Így szettben nagyon megérte megvenni.Jó kis párosítás, más nem is kell egy jónak mondható alapozáshoz. Van nála jobb is, de kezdő sminkelőknek mint amilyen én is vagyok, szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

mujerconfused

2017. március 18.

Nagyon szuper készlet, alapozó ecsetem már van egy ilyen, de ez hibátlan darab, szóval nem árt az utánpótlás. A korrektorecset szintén jól sikerült darab, szem alatt és pattanásokon is lehet vele dolgozni. A szivacstól egy picit tartottam, de ez lett végül a legjobb az egész készletben, a szinte már kidobásra ítélt L'Oréal alapozómat - Infallible matt, a legvilágosabb árnyalatban, a szín tökéletese, de se kézzel, se ecsettel nem lehetett eldolgozni normálisan, annyira gyorsan szárad - végre tudom használni. Ha valaki az Expert Face Brushon gondolkozik, inkább ezt a szettet vegye meg, nem fog csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

dellamakai

2017. január 29.

Valószínűleg nagyon elfogult vagyok a márkával kapcsolatban, de eddig egy olyan termékük sem volt, amiben kifogást tudtam volna találni, ezalól pedig az Ultimate Base Set sem kivétel. Először az Expert Face Brush miatt szerettem volna megrendelni, de a Miracle Complexion szivacs is nagyon vonzott, végül pedig be kellett ismernem, hogy azért a Deluxe Concealer Brush is meglehetősen jól jönne. Azt kell mondanom, hogy egyáltalán nem bántam meg, hogy beruháztam ezekre az ecsetekre, mert még sminkelni is élvezetesebb velük, mint előtte. A szivacs tökéletes, könnyű kimosni és nagyon szépen lehet vele dolgozni. Meglepett, hogy pusztán egy szivacs más módon való használatával is lehet változtatni az alapozó fedését, így egy közepes fedésű drogériás alapozóval is pillanatok alatt el lehet érni magasabb fedést. Az Expert Face Brush-ban nem csalódtam, és most már értem, miért imádja mindenki ennyire. A korrektorecsettel is nagyon könnyű dolgozni, tökéletesen illeszkedik a szem alá és hamar el lehet vele dolgozni a terméket. iHerb-ről rendeltem a szettet december végén és körülbelül egy hét alatt meg is érkezett. Nem tudok róla rosszat mondani, szerintem borzasztóan megéri az árát. Plusz pont, hogy van hozzá egy nagyon kis praktikus tok, ami tükröt is tartalmaz, így utazáshoz is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

PKitty

2017. január 17.

A nagy alapozó ecset egész jó, viszonylag szépen és gyorsan felviszi az alapozót, de nekem utána még át kell futnom finoman egy kis púderrel és így lesz csak igazán egységes a kép. A kis korrektor ecset viszont maga a csoda! Extrém gyorsan eldolgozza az korrektort, nem szívja fel hanem gyönyörűen beledolgozza a bőrbe. Sajnos a tokot is meg kell említsem. A készletből csak a korrektor ecset fér bele, a szivacs nyilván nem, node az alapozó ecsetet sem lehet beletenni.. A kidolgozása és a minősége szintén nem olyan jó. A szivacsot még nem avattam fel, úgyhogy később még update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.