Real Techniques

Ár:   $20   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. július 5.

Ár:   $20

• Shading Brush
  • Exclusive Essential Crease Brush
  • Exclusive Eyeliner Brush
  • Fine Liner Brush

Újfajta tükrös ecsettartó tokkal.

Lina14

2020. március 7.

Puhák, gyönyörűen satíroznak, tényleg nem nehéz a tisztításuk. Plusz a csomag amiben vettem tartalmazott egy egyező színű kis tartót amiben nagyon szépen mutatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

danyadi77

2018. május 25.

Szeretem az RT szemre való ecseteit. Elég sok megvan. Jó minőségűek, könnyen tisztíthatók, gyorsan száradnak. A Deluxe crease brush-nak viszonylag nagy, pufi feje van, először kicsit szokatlan volt, de tulajdonképp majdnem jobban szeretem,mint a hagyományos blending brush fazont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.