Red Cherry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. április 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

100% emberi hajból

egyedszilvi

2014. október 16.

Használom,nagyon jó,lemosásig ott marad,akár estig,tökéletes.
Közép méretet használom,csak 3 tincs a sarokba :)....ajánlom nektek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 16.

Használom,nagyon jó,lemosásig ott marad,akár estig,tökéletes.
Közép méretet használom,csak 3 tincs a sarokba :)....ajánlom nektek!

Sminkakademia

2014. április 18.

Nagyon jó az ára, tényleg nagyon puha, jó a formája, jól ragasztható, többször felhasználható. Igazából csak ez a 4 dolog, ami nekem egy tincses pillánál számít. Bármikor újravenném és meg is teszem, mert jelenleg ez felel meg az elvárásaimnak. Long méretben vettem, nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

agi.greendaygirl

2013. november 26.

szerintem nem nagyon észrevehető, hogy emberi haj.. legalábbis ha nem lenne ráírva, tuti nem gondolnám. Amúgy nekem 2 féle méretben van meg, és szeretem őket, bár nem tudom, mit kell pontozni egy műszempillánál :D Ár érték arányban nagyon rendben van, ha elég ügyes vagyok, többször is tudok egy egy tincset használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.