Redken

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svedmiri90, Módosítva: 2017. április 24.

Kategória:   Hajformázók

Ez a tengeri sós hajspray azonnal textúrát ad a hajnak, és tengerparti hullámokat varázsol bele.

Ayase

2020. január 6.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Az illata számomra furcsa, de semmiképpen sem kellemetlen. Nagyon szépen porlaszt, eddig még nem tudtam túl sokat felvinni belőle (ami más spray-kel előfordult néha). Nem lesz száraz tapintása a hajamnak tőle, a fényét sem veszi el. Segíti kicsit rendezetebbé tenni a göndör hajamat. Törölköző száraz hajra szoktam felvinni. Szerintem sokáig elég leszi heti 2 használat mellett is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Oila

2019. június 14.

Az összetevőlista, a fentinél jóval hosszabb, azonban ami nekem fontos, hogy alkoholt nem tartalmaz. Az illata kicsit erős, de nagyon-nagyon finom, és külön öröm számomra, hogy nem fojtó naptejes, mint például a Tony C GUy Sea Salt Spray-je. Hogy másban is összehaosnlítsam a kettőt: míg a T&] termék fröcsögi a folyadékot, ez gyönyörűen porlaszt, sokkal kevesebb terméket lehet nagyobb felületre jutattni,így nem is tapasztja össze a tincseket. Bár a csomagoláson közepes tartást ígér, ez inkább enyhe formázást tesz lehetővé. Kétféleképpen próbáltam hazsnálni az alapból hullámos, de sosem jól hullámosodó hajamon: kb. 70 %-ban megszárított hajra fújva, kézzel nyomkodva és/vagy diffúzorral megszárítva, így is nagyon jó, és a reggelenkénti száraz haj formázásához is. NEM fog egyenes hajból hullámosat csinálni, és azt a hatást sem lehet vele elérni, mintha laza loknikba sütnénk a hajat, ezt nem szabad elvárni egyik sóspraytől sem. Kicsivel több tartást ad, és kicsivel jobban kiemeli a hullámokat, ha vannak, valamint kicsivel textúráltabb, jobb tartású lesz a frizura, mintha semmit nem tennénk a hajunkra. Egy jó sóspray szeintem enniyt tud, ezt várjuk el tőle. Ezrt én alapvetően hullámosodásra amúgy is hajlamos hajra ajánlom, ha egyéb hajformázó eszközt nem akarunk hazsnálni, de ha már hajlandóak vagyunk legalább kézzel meg-megcsavarintani a hajat szárítás közben, akkor nagyon szép, természetes kócos-hullámos hatást segít elérni rendkívül természetesnek tűnő módon, anélkül, hogy szárítaná, merevítené vagy ragacsossá tenné a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.