Refan

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: ritus206, Módosítva: 2016. február 12.

Kategória:   Testápolás

Frissítő testpermet, hidratáló összetevőkkel.

Loreleyyang

2016. október 24.

Nekem ez egy más csomagolásban van meg de igazából azért mert ez a règebbi kiadás . Az illata nagyon erős édes illat sokáig tart , de ettől függetlenül naponta többször is befújom magam vele . Másoknak is nagyon tetszik , akik eddig megdicsértek azok szerint nagyon gyümölcs illatom van .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 24.