Refan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Rony, Módosítva: 2014. március 18.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Cukorkristályos bőrradír, mely segítségével eltávolíthatjuk az elhalt hámsejteket, és a bőr fellégezhet. Ellenálhatatlan olíva illattal kényeztet. Valódi mandulaolaj, szójababolaj és olívaolaj tartalma gondoskodik a bőr hosszan tartó hidratálásáról. Finom cukorszemcsék hozzájárulnak a bőr finom radírozásához, használatával megszabadulhatunk  a méreganyagoktól. Segíti a sejtek újra képződését, tartósítószert nem tartalmaz.

Rony

2014. március 21.

Soha nem volt még ennyire jó bőrradírom.
Szoktam készíteni itthon cukros bőrradírt, de ez messze felülmúlja. Egyszerűen imádom!
Az illata nagyon finom, kellemes kicsit virágosnak érzem, nem kifejezetten olívára emlékeztető.
Az állaga a tetején olajos, és kicsit fel kell keverni használat előtt, mert a cukorszemcsék leülepednek. Nagyon kevés is elég belőle.
Használata után én nem használok testápolót, mert a benne lévő olajok így is remekül ápolnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Soha nem volt még ennyire jó bőrradírom.