RefectoCil

Ár:   19 690 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Petrappp, Módosítva: 2019. december 11.

Ár:   19 690 Ft
Kategória:   Szépítő eszközök

"Használd a RefectoCil Eyelash Lift készletet a tökéletes megjelenésért a strandon vagy sportolás közben, szempillaspirál és szempillagöndörítő használata nélkül!  A lifting hatás 13 perc alatt elérhető, és az eredmény 6 hétig tart. A szempillák sokkal hosszabbnak és dúsabbnak tűnnek, miközben táplálást is kapnak. A kollagént és cysteine-t tartalmazó egyedülálló formula 13 perc alatt hat. A Németországban kifejlesztett szempillaemelő párnák, melyek három különböző méretben elérhetőek, tökéletesen illenek a szem ívelt formájához, és akár 100 alkalommal is használhatjuk őket. A szempillákat közvetlenül a lifting kezelés után be lehet festeni."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vadcseresznyefamag

2021. november 29.

Ezzel vizsgáztam. Gyönyörű eredményt lehet elérni vele és nagyon könnyű a használata. A modellem teljesen odavolt az eredményért. Hozta a műszempilla hatást ez a szett.
Az az előnye, hogy univerzális mert szemöldök lamináláshoz is használható.
Extra rövid, 8 és 5 perces hatóideje van, szemben a legtöbb termék 15-25 perces idejével. Nekem fontos az extra rövid hatóidő mert akkor több vendéget tudok fogadni.
Az egyetlen amit utálok vele kapcsolatban az az ára, így sajnos nem ezzel a márkával fogok dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

Az az előnye, hogy univerzális mert szemöldök lamináláshoz is használható.

Petrappp

2019. december 12.

Kicsit megilyedtem, amikor a mellékelt leírást olvastam, mert bonyolultnak tűnt a használata. Aztán láttam, hogy a youtube-on van fent egy krémmániás videó a készlet használatáról. Aztán ez alapján már meg mertem csinálni. Igazából 4 egyszerű lépésből áll a dolog: 1. fel kell ragasztani a szempillaemelő párnát a szemhéjra, 2. fel kell ragasztani a felső szempillákat a szempillaemelő párnára, 3. be kell kenni a szempillák tövét a 'perm' nevű folyadékkal és várni 8 percet, 4. fel kell kenni a pillák tővére a 'neutralizer' folyadékot, és hagyni kell hatni 5 percet. Végül át kell törölni a pillákat egy vizes vattakoronggal és ennyi. Első használat után azt tudom mondani, hogy az a titka a dolognak, hogy mennyire szépen tudjuk felragasztani a pillákat a sablonra. Én a jobb szememmel kezdtem, ott nem lett olyan szép az eredmény, de a bal szememnél már ügyesebb voltam, és az szebb is lett. Az eredmény kb olyan, mint mikor szempillagöndörítőt használok. Én azt reméltem, olyan lesz, mint a 3D-s műszempilla, de sajnos azt a hatást nem tudja hozni. Még próbálkozom ezzel a készlettel, de úgy érzem, annyira nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.