RefectoCil

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2017. október 19.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb

Használatával a szempilla- és szemöldökfestés időtartama akár 3 percesre csökkenthető a normál 4-6 hetes tartósság mellett. Mindez irritáció és allergiás reakciók nélkül. Egy előhívó gél 4 db festék "hígításához" és fixálásához elegendő.

A RefectoCil Sensitive előhívó gél más, hagyományos, oxidatív elven működő szempilla- és szemöldökfestékkel nem használható.