RefectoCil

Ár:   37 500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Evica, Módosítva: 2013. július 23.

Ár:   37 500 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

egyedorsolya96

2018. március 9.

Nagyon szép a sűrű, hosszú szempilláknál. Rövid pilláknál vigyázni kell, gyorsabban sérülnek! Nagyon nézni kell az időt, volt már rá példa hogy rosszul ítéltem meg a pilla vastagságát, erősségét és megsérültek a pillák. Amúgy nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Evica

2013. november 14.

Hosszú szempilláknál szép, tartós eredmény érhető el vele, látványosan göndörebb, íveltebb pillát kapunk, optikailag hosszabbá is teszi a szálakat. Rövidebbeknél sajnos kevésbé szembetűnő a változás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.