Reformkence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicka, Módosítva: 2013. június 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló, bőrnyugtató, feszesítő, bőrpuhító.

Jubetix

2016. augusztus 2.

Nem hiszek a csodákban, de már egy hét alatt pozitív változásokat tapasztaltam. Könnyű, lágy krém, gyorsan felszívódik, rohamléptekben issza be az arcbőröm, remekül hidratál. Az állaga, színe és illata miatt elneveztem tojáskrémnek (az ízéről nem tudok beszámolni :) Alig várom, hogy elfogyjon, hogy újra és újra megvásárolhassam, szívből ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Cicka

2013. június 4.

Jó ideje semmilyen arckrémet nem használtam,de most ezt kipróbálom.Eddig nagyon bejön!Finom az illata,jól kenhető,kevés kell belőle,az arcom,mint a kisbaba popója. :)3 napja használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract