Reformkence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Cicka, Módosítva: 2013. május 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Összetevők: Shea Vaj,  Kókusz Olaj,  Illipe Vaj,  Napraforgó Olaj,  Kecsketej-por,  Körömvirág Főzet,  Selyem Peptid,  Fehér Agyag/Kaolin,  Jázmin Illóolaj (100%-os),  Mandarin Illóolaj (100%-os)

Cicka

2013. május 17.

Véletlenül került hozzám kölcsön ez a csoda,de szerelem volt első látásra!Valami hihetetlenül jó használni is,meg nézni is,a hatása meg frenetikus!Egyetlen használat után szemmel láthatóan csökkentek a ráncaim,puha lettem és üde és boldog!:)
Szuperül habzik,fürdőrózsával habosítottam fel egy keveset.Mintha selyemmel simogatnám magam,olyan lágy!
Fondorlatos módon meg kell szereznem a tulajdonosától,de inkább egyszerűen lefizetem,hogy csak az enyém legyen!Imááádom!!
Kinyomoztam a készítőjét és csak ámulok a guszta dolgain,meg kell szereznem sok-sok kencét tőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 17.