Reformkence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cicka, az összetevőket feltöltötte: Reformkence, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

A méhviasz hatására bőrünk megpuhul és feszessé válik, javul a bőr sejtjeinek regeneráló képessége, baktériumölő hatása van, nyugtató hatású és megakadályozza a gyulladások kialakulását. A shea vaj pedig a bőrbe felszívódva hosszantartó hidratáló hatást fejt ki, serkenti a bőr öngyógyító képességét.

Összetevők: Olívaolaj,  Napraforgó Olaj,  Kókuszolaj,  Pálmavaj, Méhviasz,  Sheavaj,  100% Tisztaságú Illóolaj

Cicka

2013. június 5.

Most a Reformkence korszakomat élem.Ez a szappan valami eszméletlenül lágy,illatos,selymes puhaság.Azt nem tudom,milyen illóolaj van benne,de valami isteni illat,folyton kezet mosok,ha kell,ha nem. :)
Mivel nem használok parfümöt,külön előnye a szappannak,hogy egész nap illatozom tőle.
Az arcomat is ezzel mosom legtöbbször,kiválóan hidratál,egyáltalán nem szárít,ami nálam nagy szó,mert mindenféle natur szappant próbáltam már és mind szárított,de ezek közül egyik sem,sőt!Nem fogy gyorsan,úgyhogy gazdaságos is,az ára is megfelelő.Most ez az abszolút kedvenc.
Mivel már 3 Reformkencés szappanom van és egyik jobb,mint a másik,ezért fürdésnél mindhármat használom egyszerre.Lehet,ez nem normális dolog,de hát egyszer élünk. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 5.