Reformkence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cicka, az összetevőket feltöltötte: Reformkence, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

Színezett ajakápoló a természetes, mégis csillogó hatásért.

Összetevők: Sheavaj,  Kakaóvaj,  Méhviasz,  Olívaolaj,  100% Tisztaságú Illóolaj,  Méz,  Rózsaszín Agyag

Cicka

2013. június 4.

Most színezettet vettem és jól tettem! Isteni az illata,nagyon szép szájszínt csinál,tulajdonképpen csak felerősíti a saját színt és hozzátesz egy kis pluszt.Nagyon jól néz ki felkenve,szépen csillog.Az állaga lágy és selymes,nagyon kellemes érzés,bár én lenyalogatom hamar. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 4.