Reformkence Szőlőmagos Szappan Szőlőmagolajjal, Szőlőmag-Őrleménnyel és Selyemmel

Reformkence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cicka, Módosítva: 2013. július 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

"Ez a szappan igazi csodaszer az érettebb bőrre illetve mindenkinek, aki szereti a fiatal, üde bőrt! A szőlőmagolaj: hidratáló hatású, magas antioxidáns tartalmú, valamint segít megtartani a bőr kollagén tartalmát. A vörös szőlőmagőrlemény pedig csodásan távolítja el az elhalt hámsejteket, nagyon finoman radíroz. 100% természetes. Hírből sem ismeri az SLS-t, a parabént és a kőolajszármazékokat, egyéb vegyszereket, gyanús összetevőket."

Cicka

2013. július 7.

A legújabb szerzeményem. :) Ez is a megszokott kiváló minőség.Pihe-puha bőr,finom illat,jó habzás.Tökély!
Minél több Reformkencés cuccom van,annál biztosabb vagyok benne,hogy nem kell más.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 7.