Rejuvi Laboratory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautydepo1, Módosítva: 2014. szeptember 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A készítmény ötvözi az aloe, a spanyol ginzeng és édesgyökér kivonat természetes gyulladáscsökkentő hatását, gyorsítja a bőr gyógyulási folyamatait, eltünteti a bőrpírt.
Gyógyítja a nap-és szél égette bőrt, extrém szárazságot és tökéletes utókezelő tetoválás, vagy más agresszív behatás után.

• Felgyorsítja a gyógyulási folyamatot
  • Javítja az égett, száraz bőrt
  • Eltünteti az erithémát (bőrpírt)
  • Aloe, ginzeng és édesgyökér tartalmú
  • Erősíti a bőr vízzel szembeni ellenálló képességét
  • Anyagcsere fokozó
  • Tetoválás, lézer, kémiai peeling, mikrodermabrázió utókezelésére

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel