Rekongem

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: andika0119, Módosítva: 2012. november 28.

Ár:   2090 Ft
Kategória:   Testápolás

A Rekongem univerzális masszázskrémet használhatjuk önmagában, vagy bármely másik Rekongem termékkel keverve. Ez esetben hatóanyagaik összeadódnak, ezáltal lágyabb, hígabb emulziót kapunk.
Alkalmas rövid, vagy hosszú ideig tartó masszázsra és önmasszázsra egyaránt. Megfelelő összetevői és speciális illata révén frissesség, könnyedség és kiegyensúlyozottság érzetét kelti.