Remington

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: valleygirl, Módosítva: 2014. december 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Remington AC5011 Pearl hajszárító AC motorral felszerelt, amely hosszabb élettartamot biztosít a készülék számára. A levegőkimeneti nyílásba épített kerámia és turmalin bevonatú gyűrű egyenletes hőmérsékletet biztosít. Szűkítő fejjel és diffúzorral felszerelt.

• Újgenerációs kerámia és igazgyöngy bevonatú gyűrű a levegő kimeneti nyíláson
  • Teljesítmény: 2200 W
  • AC motor: hosszabb élettartamot biztosít
  • onos kondicionálás: 90%-kal több ion
  • 3 hőmérséklet -, 2 sebességfokozat
  • Cool Shot: külön gomb hideg levegő fúvásra
  • 7 mm keskeny szűkítő fej a pontosabb szárításhoz
  • Diffúzor: a haj volumenének növelésére
  • A levegőbementnél levő rács levehető, így könnyen tisztítható
  • Akasztófül
  • 3 méteres szalon kábel

Sindy6

2017. december 2.

Első használaton vagyok túl. A hajam nagyon szépen csillog es teljesen más állagot kapott. Nekem dúsabbnak tűnik :)

Updatet:Lassan 3 éve használom, heti 2-3 szor, és tökéletesen működik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Updatet:Lassan 3 éve használom, heti 2-3 szor, és tökéletesen működik

Brigitta0217

2017. március 2.

Kb 2 éve használom , azóta is remekül működik , gyorsan szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

Kb 2 éve használom , azóta is remekül működik , gyorsan szárít.

kalavirag

2016. november 9.

Hosszú hajamat megfelelően ápolnom, kell, ez a termék hamar megszárítja, nem károsítva azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Izabel

2016. július 5.

Sajnálatos módon tönkrement a hajszárítóm és a következő megvásárlásáig hosszú idő telt el, mivel (nem szerettem volna kiegyezni valami bóvlival) a nagy ő-t kerestem. Erre a kis csodára esett a választás és nagyon elégedett vagyok. Lassan egy éve használjuk és még mindig remekül funkcionál! A segítségével könnyen és gyorsan be tudom szárítani a hosszú hajam és az eddigi tapasztalatok alapján nem károsította a festett szőke hajam (persze nem is használom a legmagasabb hőmérsékletet). Látványos a különbség, ha mással kényszerülök hajat szárítani, így a nagy méret ellenére is magammal cipelem utazásra, nyaralásra :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Dancy08

2015. február 11.

Nagyon jó hajszáritó! Az egész család ezt használja évek óta! Szupiii!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Nagyon jó hajszáritó! Az egész család ezt használja évek óta! Szupiii!

valleygirl

2014. december 12.

Ha nem lenne, ki kellene találni! Imádom!!! :-) És nem utolsó, hogy nagyon tetszetős a design!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 12.