Remington

Ár:   14440 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pink_mint, Módosítva: 2015. november 16.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

​Az újgenerációs keratin és kerámia bevonatú gyűrűnek és az ionos kondicionálásnak köszönhetően hajunk a szárítás után bársonyosan selymes lesz, a különböző tartozékok pedig sokféle hajformázási stílust tesznek lehetővé.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AngyalRoka

2020. január 2.

Semmi különbséget nem veszek észre egy olcsóbb kategóriás hajszárítóhoz képest. Ugyan úgy teszi a dolgát, de nem lesz tőle szebb vagy jobb a hajam szerkezete.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Szandra1983

2019. február 24.

Ez a hajszárító maga a csoda!Gyönyörű fényes,síma hajat varázsol!Nem hittem,hogy egy hajszáritó képes erre.A melegebb fokozaton szeretem használni,mert akkor teszi legjobban a dolgát.Kicsit nehéz,de meglehet szokni.Több éve használom,imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Kittens

2018. március 19.

Tényleg nehéz maga az eszköz de nagyon puha a hajam ha vele szárítom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Tényleg nehéz maga az eszköz de nagyon puha a hajam ha vele szárítom

nyisike

2018. január 22.

Már 3 éve használom. Sosem gondoltam volna, hogy egy hajszárító javíthat a hajam minőségén, de ő rá a bizonyíték. Az tény, hogy a készülék magában elég nehéz, de meg lehet szokni. Vállig érő hajamból derékigérő lett, amit ennek a hajszárítónak köszönhetek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

gyenestunde48

2017. november 27.

Lassan egy éve használom ezt a hajszárítót. Tényleg elég nehéz, de cserébe csillogó és nagyon puha lesz tőlem a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

despoina

2016. szeptember 27.

Elromlott a régi hajszáritom ami egy igazán jó kis gép volt egy Phillips amit 5 ezerért vásároltuk még a Mammutban. Nem szeretem a nem vart kiadásokat, de hajszáritó nélkül nehezen lehet élni hosszú-göndör hajjal. Elég sokat kerestem, itt is elolvastam a hozzászólásokat és végül két Remington közül erre esett a választásom.
Tapasztalataim: hááát többet vártam volna.... Van egy Remington hajvasalóm ami nagyon szuper és ezt a minőséget vártam volna ettől is de alul maradt. Nehéz, a feje mozog 360fokban, nem hozza a most jöttem a fodrásztól eredményt, száll a hajam a töltödéstől. Sokszor kell átszáritani körkefével a hajam hogy összejöjjön egy jobb eredmény. Hajvasaló is kell utána sokszor. Én többet vártam volna.... A keratin therapy inkább marketing mint valóság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

SminkSarok

2016. március 30.

Unokatesómnál szárítottam ezzel a hajam és valami csodacucc ez! Olyan selymes, és sima lett a hajam, miután megszárítottam, hogy el sem hittem. Azt hiszem, ha rendesen körkefével beszárítottam vonlna, még hullámok sem maradtak volna benne. Imádom! Kellemes érzés volt utána a hajamat tapintani, szinte kérte, hogy piszkáljam :) Ráadásul a szőkítés eléggé megtörte a hajam, dr most valahogy vasalás nélkül is simán viselhető volt. Szerintem megéri az árát!
Mindenképpen be kell szereznem egy ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Mindenképpen be kell szereznem egy ilyet!

Kitti98

2016. január 16.

Többféle drágább hajszárítót használtam már, de ennek a nyomába se értek. Dús hajam van, ami a hajszárítás után úgy néz ki mint ha oroszlán lennék.De ettől nem szál ezer felé hajam és gyorsan megszárítja. Nagyon jó termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 16.

sztike

2015. március 14.

Én a nyáron cseréltem le erre a régi hajszárítómat, és el vagyok ájulva tőle. Pillanatok alatt megszárítja a hajam, szárítás után szép fényes, nem szálkásodik. A tartozék fejekkel a formázás is könnyen megy. Nagyon jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 14.

Zsuzsi27ka

2014. március 28.

Szeretnek eselyt adni ennek a hajszaritonak, de azt hiszem valamit rosszul csinalok....mindenki azt irta, hogy megszuntetne az elektromossagot, szep, egeszseges hajat varazsoltb...nekem ennek ellenere az eddig nem elektromos hajamat feltoltotte es a hajam minosege is mintha romlott volna. Legmelegebben kezdem az atszaritast kozepes fokozaton, majd formazaskor valtogatom a meleg, langyos fokozatokat...a raillesztheto fejek nelkul!elmegyek fodraszhoz, hatha csak frissiteni kell a hajamat, de szivesen vennem a hozzaszolasokat, mi lehet a gond, tenyleg csupa jo velemnyt olvastam rola mielott megvettem!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.