Remington

Ár:   15 490 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lino, Módosítva: 2017. július 2.

Ár:   15 490 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Teljesítmény: 2400 W
  • AC motor: hosszabb élettartamot biztosít
  • 140km/h fúvási sebesség, a gyors hajszárítás érdekében
  • Ionos kondicionálás: 90%-kal több ion*
  • Újgenerációs Silk kerámia bevonatú gyűrű a levegő kimeneti nyíláson
  • 6 hőmérséklet -, és sebességfokozat
  • Turbo boost funkció: 10% -kal nagyobb a ki fúvási sebesség
  • Cold Shot: hideg levegő fúvás a frizura fixálásához
  • Keskeny szűkítő fej
  • Diffúzor: a haj volumenének növelésére
  • A levegőbementnél levő rács levehető, így könnyen tisztítható
  • Akasztófül
  • 3 méteres vezeték

Vivus94

2020. március 20.

Ezelőtt egy nagyon gagyi no name összehajtható hajszárítóm volt, mondanom sem kell, hogy már nagyon vártam, hogy egy jobb minőségűt használhassak. Páromtól kaptam ajándékba ezt, azóta el sem tudom képzelni, hogy bírtam azzal a régi vacakkal... Szóval hadd dicsérjem sz*rrá ezt a kis csodát: Alapvetően tetszik, hogy nem túl nehéz, könnyű tisztítani és szuperek a kiegészítői. Én általában szűkítővel használom és egyenesre szárítom vele a hajam. Szeretem, hogy több fokozata van, óvom a hajam, és ezzel nem kell leégetnem ahhoz, hogy teljesen megszáradjon, nagyon jól be tudom állítani, hogy éppen milyen erősen, mennyire melegen szeretném szárítani. Általában a leggyengébb fokozaton használom, de így is elég gyorsan megvagyok a végtelen sűrűségű loboncommal. Nem égeti szét a hajam, sokkal kevésbé lesz "szöszös" mint korábban vagy mintha magától száradna meg. Szeretem végén hideg levegővel fixálni a formázást, és az valóban hideg levegő akkor is, ha előtte mondjuk jó meleget használtam. Picit drága, de nem választanék másikat. Remélem nagyon sokáig hű társam lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.

platinakuka

2015. március 31.

nagyon szeretem, gyorsan szárít, a három hőfokszabályozó plusz hideg levegő fújása a legjobb :D olyat kerestem, amelyik kb hasonló, mint a kutyakozmetikában a vízkicsapató, langyos levegőt fúj, nagyon erősen, persze képletesen mondom.
igényes kivitelezés, hosszú zsinór, egyszerűen tisztítható, ha beszívja a szöszmöszt a hátulján. én nem használom a szűkítőket, se azt a fejet rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

esztii.

2014. november 7.

Őszintén szólva azért döntöttem-e mellett, mert ebből a vonalból van a hajvasalóm, azt nagyon szeretem, és nagyon szépen néz ki, így mikor tönkre ment a régi hajszárítóm, erre esett a választásom :D nem bántam meg, gyorsan szárít, minőségi és gyönyörű :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Kiscsillag5

2014. szeptember 23.

Nem olcsó, de tényleg jó és minőségi. Teszi a dolgát, kifogástalan és még szép is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

shatzy

2013. december 3.

A múlt héten vettem meg, mert dec. 31-ig,ha terméket vásárolsz, és elküldöd a számla másolatát, akkor hajkefét adnak ajándékba. A terméket nagyon kielemeztem, mert hasonlít a pearl verzióra is. Otthoni használtra vettem, középhosszú a hajam. A hajszárító turbo funkcióval rendelkezik, és 140km/h sebességgel, ami valószínű, mert a hajam, nem több, mint 2 perc alatt teljesen száraz volt! Nekem már ezért megérte. 3 fejet adnak hozzá (2 szűkítő+ 1 göndörítő tárcsa). 3 fokozatú a sebesség, és a hőfok is, ami megint nagyon jó pont. Féltem, hogy nehéz lesz, de nem az , elsőre talán nehezebb, mint a kis "kompakt" hajszárítók, de nagyon gyorsan meg lehet szokni, Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.