Remington

Ár:   14770 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: martonadrienn, Módosítva: 2015. november 18.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Hajformázók

- Ionizációs technika a selymes, lágy hajért
- Ionizációs folyamatot jelző LED

Ár: 8500 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/ posta/Foxpost

Encssy

2019. november 17.

Mikor eldöntöttem, hogy meleglevegős hajformázót szeretnék sok kritériumom volt: legyen ionizálós, teljesítménye is legyen magas és egyenesítős kefét szerettem volna, na meg minél olcsóbb legyen :D Teljesen véletlen találtam rá,ráadásul a szívem mindig a remingtonhoz húz, az előttem szólóhoz hasonlóan én is emag akcióban vettem. Nekem nagy hullámos, száraz, vékonyszálú hajam van. Ez a gép csodát tesz vele, puha és fényes szárítás után a hajam, nem mellesleg tényleg szép egyenes lesz még a rövid babahajak is, és mivel nem kell tőtől vasalni a hajam így még tartása is van. Nekem olyan érzés mint mikor a fodrásztól hajvágás után kilépek és olyan frissnek és könnyűnek érzem a fejem. Egyetlen dolog ami miatt még használok hajvasalót, hogy mivel minden irányba fújja a levegőt ezért nekem nagyon kiszálasodik a hajam, de majd hajvágás után kiderül, hogy megszűnik e a probléma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Bettiiyy

2019. július 10.

Tegnap érkezett meg, ma reggel már ki is próbáltam, ugyanis nagyon vágytam már egy olyan hajformázóra, aminek a fésűjének a sörtéibe nincsenek belevezetve fűtőszálak. Tényleg csak olyan akartam, ami meleg levegővel működik, hogy minél kevésbé roncsolja a hajat. És ha még lehetett tetézni, nagyon szerettem volna, ha Remington a márkája, ugyanis nekem a hajszárítóban is eddig ez a márka volt a legjobb.
Nekem göndör hajam van, és mivel állig érőre van vágva, ezért eléggé felugrik, és mindenhogy áll, mivel nincs súly, ami lehúzza. Így különösen jól jött nekem az a fej, amelyikkel egyenesre tudom szárítani a hajamat. Nagyon szépen, egységesen lehet vele dolgozni. Gyorsan szárad a haj a legkisebb fokozaton is, de nem őrült módjára löki ki magából a meleg levegőt. Nagyon könnyen kezelhető, tényleg egy élmény vele szárítani a hajamat. Nagyon rendezett, elegáns frizurát kaptam.
Ha belülről húzom végig a hajamon, befelé kunkorodik a hajam vége, ha egyenest szeretnék, ha kívülről fésülöm a hajformázóval a hajamat kifelé kunkorodik.
A göndörítő fejeket még nem próbáltam a hajam göndörsége és a hossza miatt sem, de lehet, egyszer arra is sor kerül, ha visszanő a hajam.
A doboza nagyon kis visszafogott, praktikus. Kényelemesen bele lehet pakolni, le lehet csatolni a tartozékokat, hogy ne sodródjanak mindenfelé pl. utazás közben.
Elsőre szerelem nekem, és szerencsére pont kifogtam egy akciót az emagon, tízezer forintért vettem, úgyhogy nagyon jó vételt csináltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.