Remington

Ár:   11690 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: martonadrienn, Módosítva: 2015. november 18.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Hajformázók

- Dúsabb hatás, maximális volumen
- A dús, nagy volumenű frizurák visszatértek, és eddig még soha nem lehetett olyan könnyen kialakítani ezt a stílust, mint most a Remington Big Style meleglevegős hajcsavaróival
- Függetlenül attól, hogy száraz hajat revitalizálsz, vagy hajmosás után formázol, percek alatt fodrászszalon minőségű dús és ruganyos frizurát készíthetsz el
- A Big Style kitűnő alternatívája a fűtött hajcsavarók használatának vagy a körkefés hajformázóval végzett légfúvásos szárításnak
- A hajformázó 15 önfixáló csavarót tartalmaz, ezáltal nincs szükség hajcsatokra vagy hajtűkre - egyszerűen válaszd ki a kívánt méretű csavarót, csatlakoztasd a hajformázóra, tekerd rá a hajad és hagyd, hogy a formázó a csigát belülről megszárítva létrehozza a tökéletes kivitelű fazont
- A nagyobb csavarókat a fejtetőn használva dúsabb hatást érhetsz el, míg a kisebb csavarókat ott használd, ahol szorosabb tincseket és hullámokat kívánsz kialakítani
- Akár gyönyörűen leomló hajtincseket vagy a haj tövénél erősen feldúsított rafinált frizurát akarsz kialakítani, a Big Style meleglevegős formázókefe tartozéka a hajad végének formázásával és a hajnak a hajszálak tövénél történő megemelésével segíti a frizura készre munkálását
- Ha nedves hajjal kezded a munkát, akkor a koncentrátor tartozékot használhatod a haj csavarás előtti szárazra fújásához
- A Big Style-t úgy tervezték meg, hogy a hajad típusától függetlenül testesebbé tegye a vékony hajat, vagy simává és kezelhetőbbé tegye a vastagabb hajat
- Saját tartótáskával kapható, ami lehetővé teszi a hajformázó, a csavarók és a tartozékok együtt történő biztonságos tárolását
- 2 hőmérséklet-, és sebességfokozat
- Hideglevegő fúvás
- Csavaró kioldó gomb
- Akasztófül
- Forgópántos vezeték

A Remington AS7055 Big Style meleg levegős hajcsavarós formázó készlet tartalma:
- Hajcsavaró adapter fej
- 1 db szűkítő fej
- 1 db 50 mm átmérőjű thermal hajkefe
- 3 különböző méretű hajcsavarót (5 db 30 mm, 5 db 38 mm, 5 db 50 mm)
- Tartó táska

Átmérő: 30, 38, 50 mm
Garancia: 3 év
Működési elv: Forgófejes
Teljesítmény: 800 W

zsofi207

2018. szeptember 11.

Nos, én külföldön szereztem, potom pénzért árulták..
Kellett pár alkalom mire belejöttem a használatába, de nem adtam fel, mert vékony szálú a hajam.
Én csak éppen hogy szárítok az eszközzel a hajamon, utána már csak felcsavarva fújatom és így sokkal tartósabbak a hullámok, napokig látszódik! (Persze plusz segítségként hajhab és társai velem voltak:-) Nagyjából annyit hagyom felcsavarva míg sminkelek meg felöltözök (15perc).
A másik fontos, hogy csak akkor érhető el azaz igazi hollywoodi profin belőtt frizura, ha fokozatosan lett levágva a haj és dúsabb hatást is így mutat.
Féltem eleinte, hogy mindenkinek sikerül minden videóban használni a formázót csak nekem nem, de aztán idővel rájöttem praktikákra. Alapvetően nagyon jó kis göndörítő, ha csak úgy szép hajra vágyom, vagy nincs időm elmenni fodrászhoz egy esemény előtt, mindig megment. Először macerás és időigényes, de aztán, ha sokat használja az ember pikk-pakk belejön:-) Valószínűleg sosem vettem volna meg magyar árfolyamon, mert a kiírt árhoz képest drágult, és heti szinten nem használom, hogy feltétlenül kelljen otthonra. Ezért -1*, de persze mindenki maga dönti el mennyit áldoz formázókra:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Nos, én külföldön szereztem, potom pénzért árulták..